Smart Concept #1 Previews 2023 Electric SUV

Toto je inteligentný koncept č. 1, „jasný prehľad o prvom produkčnom modeli v novej generácii všetkých elektrických vozidiel Smart,“ tvrdí značka, ktorá sa stane # 1 SUV, keď dosiahne výrobu v roku 2023.
Koncept č. 1 je dlhý 4 290 mm a vysoký 1 698 mm – celkovo o niečo dlhší ako golf VW, s líniou strechy, ktorá je oveľa viac ako 10 cm vyššia ako súčasné Nissan Juke. Rázvot kolies je však 2 750 mm, čo je oveľa viac ako 10 cm dlhšie ako väčší SUV Stablemate, Qashqai. Spoločnosť Smart jasne dúfa, že výrobný model bude mať dostatok priestoru na vykonanie ako elektrické rodinné SUV. Ako taký, zatiaľ čo tento koncept je štvormiestny, spoločnosť tvrdí, že konečný automobil sa ubytuje päť ľudí.

Smart #1 EV Crossover’s Cabin videná v nových špionážnych záberoch

Geely je zodpovedný za technické aspekty vozidla a za vývoj platformy, na ktorej bude vychádzať výrobný automobil. Daimler je medzitým zodpovedný za interiér a vonkajší štýl vozidla. Hlavný dizajnérsky riaditeľ spoločnosti Gorden Wagener povedal: „Koncept č. 1 je redefiníciou inteligentnej značky veľmi cool a dospelým spôsobom. Vytvorili sme úplne novú dizajnovú DNA, ktorá má potenciál vytvoriť inteligentnú značku dizajnu. “
12

Celkový vzhľad koncepcie č. 1 je ďaleko od koncepcie akýchkoľvek predchádzajúcich inteligentných látok – znak toho, ako sa firma opätovne opätovne spúšťa od základov. Celkový profil má krátke predné a zadné previsy-spoločné EV na platforme na mieru-zatiaľ čo bezrámové dvere a zatemnené stĺpiky A dosahujú efekt „plávajúcej strechy“.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *