Surf’s Up for New-off Kia Spirit EV Boardmasters Edition

Toto je nové vydanie Kia Spirit EV Boardmasters Edition. Je to jednorazová verzia elektrického crossoveru spoločnosti, ktorá bola vyvinutá na uspokojenie potrieb surferov.
Násobný Spirit EV bol vyrobený v rámci partnerstva spoločnosti Kia s Cornish Surfing, ako aj hudobným festivalom, stravami, ako aj na obrazovke na podujatí medzi 11. – 15. augusta.

Nový 2021 Kia EV6 sa môže pochváliť až 328 míľ dosahu

Medzi vylepšenia orientované na surfovanie spoločnosti Kia pre edíciu BoardMasters Edition patrí zdvíhané zavesenie, ako aj nové 16-palcové oceľové kolesá zabalené do pneumatík Maxxis Bighorn Sand, ktoré sú obchodné štáty populárne pre ich využitie v bežeckých pretekoch, ako aj v rally.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Vylepšenia omnoho viac ako zdvojnásobili Spirit EV Ride -Height z 153 mm na 310 mm – ideálne na riešenie typu piesočnatého alebo skalnatého terénu, s ktorým sa môžete stretnúť s vašou metódou na pláži.
18

Inžinieri spoločnosti Kia tiež vyvinuli prispôsobený stojan na oceľový strešný systém, ktorý bol vyvinutý zvlášť tak, aby vyhovoval surfovaním s 7 stôp 9 palcov Tahe Bic Malibu. Rack tiež domes dvojicu reflektorov LED, ako aj solárny panel, ktorý je silný na spustenie malej chladničky alebo poplatku za telefón vodiča, osobitne od primárneho batérie vozidla.
Vylepšenia zamerané na pláž pokračujú vo vnútri. Kia vypila zadné sedadlá a nahradila ich novou drevenou palubou. Ako ďalšia výhoda, Kia uvádza, že obkladové pasce pasce piesok, ako aj vyhýba sa mu v ťažko dostupných zákutiach v kabíne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *