Nový Ford S-Max sa zapína na štýl

Koncept Ford S-Max bol odhalený týmto sotva maskovaným pohľadom na sedemmiestne MPV, ktorý má prísť začiatkom roku 2015.
Hlavný pohľad zobrazuje odvážnu chrómovú mriežku a sadu svetlometov, ktoré beží takmer až do stĺpikov A. Zdá sa, že spodný prívod vzduchu na oboch stranách nárazníka beží okolo okrajov S-maxu, čo pomáha upútať pozornosť smerom nadol a smerom von. Výsledkom je automobil, ktorý vyzerá hneď oveľa športovejšie a agresívnejšie ako odchádzajúci model. Existuje tiež silná podobnosť s najnovšou Fiesta a B-Max Compact MPV založenou na Fiesta.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Recenzia Ford S-Max
Odvážny záhyb po stranách oblasti automobilu a úzkeho skla pomáha, aby S-Max vyzeral nižšie a dlhšie. Ford si tiež ponechal niekoľko dizajnérskych podnetov z originálu, ako je napríklad zhasnuté čelné sklo, okná a obalové zadné svetlá.
Martin Smith, Ford of Európskeho dizajnérskeho šéfa, povedal: „Našou úlohou bolo prekročiť očakávania kupujúcich v každej oblasti a zároveň rešpektovať jadro toho, čo majú radi na S-Max.“
Konkurenti Ford S-Max
V deväťdesiatych rokoch nás vo svojej reklamnej kampani už v reklamnej kampani už v reklamnej kampani pozvala pôvodná Galaxy, Ford S-Max. Každý jednotlivec, ktorý je jazdený v zadnej časti dobre používanej galaxie mini-kabína, nedávno tvrdí, že je oveľa ľahší ako emiráty, ale identifikoval trend desaťročia skoro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *