Nové vyzdvihnutie ISUZU D-Max: Ceny odhalené

Pick-up je facelifted Isuzu D-Max Pick-up. Nový Isuzu Workhorse sa bude predávať tento rok na jar, cena od 15 749 GBP.
V kapote získa nový D-Max úplne nový 1,9-litrový turbodieselový motor, ktorý produkuje krútiaci moment 162bhp a krútiaci moment 360 nm. Obrázok krútiaceho momentu je trochu v porovnaní so starou 2,5-litrovou jednotkou, ale zachováva si svoju 3,5 tonovú vlečnú kapacitu a jednu tonovú užitočnú zaťaženie. Isuzu hovorí, že nový motor je tichší, vďaka čomu je oveľa rafinovanejší zážitok z jazdy. Dôležité je, že je v súlade s emisnými normami EURO 6 a musí dodávať lepšiu spotrebu paliva spolu s nižšími emisiami výfukových plynov.
Pokiaľ ide o vzhľad, aktualizovaný D-Max dostane novú mriežku, nárazník, dizajn kapoty a zadných dverí plus denné svetlá LED. Vo vnútri získa nový 9-palcový infotainment systém dotykovej obrazovky, reproduktory namontované na streche a rôzne aktualizácie orezania, aby bol konkurencieschopný.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Ceny za nový pick-up začínajú za 15 749 GBP za utilitu DAX DAX. Štandardné vybavenie zahŕňa denné svetlá LED, asistent na začiatku kopca, asistent zostupu Hill, pripojenie Bluetooth a klimatizácia.
Cena dvoch modelov od 20 499 GBP. D-Max Eiger dodáva reverznú kameru, 16-palcové zliatinové kolesá, nárazníky zafarbené na telo a nastavenie Hi-Fi so šiestimi reproduktormi a prehrávačom CD. Prípadne model Yukon získava elegantné doplnky s 18-palcovými kolesami, striebornými bočnými schodmi, koženým volantom a zadnými svetlami LED. Medzi najdôležitejšie technológie patrí 7-palcový multifunkčný dotykový displej a tempomat.
Model Utahu vo výške 24 149 GBP pridáva k infotainmentovej obrazovke Apple CarPlay, Android Automobile a Sat Nav, ako aj kožené čalúnenie s vyhrievanými sedadlami, zadnými parkovacími senzormi a automatickou klimatizáciou. Čepeľ Dopping Dax D-Max prichádza od 26 999 GBP, s funkciami, ako je 9-palcový nastavenie infotainmentu dotykovej obrazovky, zadné zadné zadné dvere, predné a zadné parkovacie senzory plus extra vylepšenia štýlov. Všetky D-Max prichádzajú s zárukou päťročnej/125 000 míľ.
Čo si myslíte o novom Isuzu D-Max? Dajte nám vedieť nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *