„Teraz je vaša možnosť prinútiť výrobcov vozidiel, aby počúvali“

Náš každoročný prieskum motoristickej energie je jedným z mnohých zásadných prieskumov plnenia klienta Spojeného kráľovstva. Poskytuje kupujúcim vozidla úprimný pohľad na ich budúce nákupy od ľudí, ktorí musia porozumieť veci alebo dvom o svojich autách: majiteľov.
A s tohtoročným prieskumom motoristickej energie, ktorá sa má uzavrieť, je teraz vašou možnosťou informovať ostatných o skvelých a zlých bodoch vozidla (alebo automobilov), s ktorými ste každý deň online.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Ale nie sú to len potenciálni majitelia, ktorí počúvajú. Motoristická sila poskytuje tvorcom perfektnú šancu zistiť, čo klienti skutočne veria o svojich autách. Je to pre nich šanca konať – rovnako ako vylepšiť -, za ktoré nemôžu zaplatiť, aby vynechali. Nie je prekvapením, že to sú tí, ktorí počúvajú svojich klientov, ktorí robia najlepších v našich motoristických elektrických stoloch.
Vezmite napríklad Teslu. Minulý rok dominoval motoristickej energii, a to nielen preto, že jej klienti hodnotili svoje vozidlá tak vysoko, avšak tiež preto, že je celkom skvelé počúvať spätnú väzbu.
• Zoberte si prieskum motoristickej energie v roku 2017, kým sa zatvorí!
Za posledných pár týždňov som prevádzkoval dizajn Tesla, ako aj jednu z mnohých zaujímavých vecí o vozidle je to, že bežne získava bezdrôtové aktualizácie, ktoré ich zlepšujú. Tesla reaguje často na komentáre klientov, ako aj na zmenu vecí na vozidlách zákazníkov, keď spia!
Nie každý výrobca vozidiel má schopnosť aktualizovať svoje vozidlá v metóde v metóde, ktorú Tesla robí (napriek tomu), ale motoristická energia však môže upozorniť čokoľvek od nového štýlu, až po procesy predajcov metód – to všetko k lepšiemu.
Pokiaľ ide o tému predajcov, tento týždeň sme v Spojenom kráľovstve, ako aj v Írsku spustili v dôsledku nášho najaktuálnejšieho prieskumu motoristickej moci/statisty – pomáhajú vám objaviť obchodné zastúpenie, na ktorom môžete závisieť vo vašom okolí.
Teraz máte možnosť mať vplyv na vozidlá (a službu) budúcnosti. Prejdite na adresu, ktorý sa má zúčastniť.
Už ste vzali náš prieskum motoristickej energie? Urobte to a pomáhajte formovať budúcnosť odvetvia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *