Zdvíhané vauxhall Viva Rocks exponované v Paríži

Vauxhall Viva prešla Butch. Bolo to zdvihnuté a získalo tvrdé plastové opláštenie, aby sa zmenilo na Viva Rocks – variant krížového v štýle rozpočtového plánu mestského vozidla, ktorý sa bude predávať budúci rok vo Veľkej Británii. Bola odhalená na motorickej show v Paríži v roku 2016 na stánku Opel – Opel je európska ruka GM.
Reklama – článok pokračuje nižšie

V Európe sa Viva chápe ako Opel Karl, ako aj Rocks Nametag označuje, že je to trochu spojená verzia automobilu v SUV. Vauxhall uvádza, že zvýšená výška cesty zvyšuje expozíciu a umožňuje horninám Viva vysporiadať sa s drsnými povrchmi ako základné auto, ale nie tak sa takto vzrušuje – nie je to vhodné SUV, rovnako ako dobroty, ako sú dobroty ako dobroty Ponúka pohon štyroch kolies.
8

• Najlepšie vozidlá crossover na nákup teraz
Namiesto toho dostávajú Viva Rocks o 18 mm vyššiu výšku výletu, robustnejšie nárazníky, ako aj oblúky kolies, plus niektoré strešné koľajnice, ako aj nové 15-palcové zliatinové kolesá. Vo vnútri sú tu nejaké špeciálne tkanina, ako aj parapetové platne, ktoré mu poskytnú aj tvrdší pocit.
Zatiaľ neexistujú žiadne podrobnosti o hnacej sústave alebo nákladoch, pravdepodobne však dostane ten istý benzínový motor s rozmermi 1,0 litra 74 koní, ako aj možnosť príručky alebo automatických prevodoviek. Je možné, že v aute by mohol byť ponúkaný 1,0-litrový motor s preplňovaným 1,0-litrovým motorom, ktorý ho urobí do základného Vauxhall Viva.
Chceli by ste vidieť vo Veľkej Británii horniny Vauxhall Viva? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *