Chang’an Planning Assault na Veľkej Británii

Čínska značka Chang’an plánuje v Spojenom kráľovstve s cieľom rozšíriť značku mimo Číny. Dr. Jun Qiao, hlavný inžinier stratégie pohonných jednotiek, sa potvrdil spoločnosti Car Express: „Prichádzame – je to len otázka načasovania.“
Spoločnosť, štvrtý najväčší čínsky výrobca automobilov podľa predaja, má v súčasnosti 65 ľudí zamestnaných vo svojom výskumnom a vývojovom centre Nottingham. Dr Qiao povedal: „Mojou úlohou je vytvoriť portfólio produktu, ktorý funguje na celom svete a nielen v Číne.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

„Ale nechceme sa ponáhľať veci, pokiaľ ide o Európu. Chceme to urobiť správne, napraviť produkt. Nechceme opakovať chyby iných čínskych spoločností, ktoré prišli do Európy a neurobili správna práca. “
• Frankfurt Motor Show 2013 Round-Up
Správy naznačujú, že prvé „globálne“ modely Chang’ana by mohli byť pripravené na predaj za tri roky, pričom spoločnosť sa stále rozhodne, či sa najskôr dostanú do USA alebo Európy.
Predpokladá sa, že Chang’an sa pozerá na nadšenie svojich modelov, aby konkurovali Kia a Hyundai. Hviezdou jeho stánku vo Frankfurte bolo SUV CS 75, ktorý debutoval.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *