Facelifted Volkswagen Polo GTi Gets Handbook Gearbox

Volkswagen odhalil, že facelifované Polo GTI – zobrazenie budúceho roka – sa ponúkne s výberom šesťstupňovej prevodovky príručky. Kupujúci súčasného vozidla sú obmedzení iba na sedemstupňovú automatickú krabicu DSG.
• Oveľa viac na facelift VW Polo
Spoločnosť VW nevystavovala obrázky aktualizovaného Polo GTI však však odhalila, že jeho motor 1,4 TSI získa vylepšenie výkonu od 177 k do 189 koní. Teraz je odroda póla ponúkaná s adaptívnymi tlmičmi prvýkrát, môžete očakávať, že na modeli GTI nájdete ako základné. Integrujte to s novým elektromechanickým riadením, ako aj s niekoľkými jemnými vylepšeniami podvozku, ako aj súčasné GTI sa môžu cítiť skôr ako iné auto.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Dodatočná sila, ako aj nové, oveľa viac palivovo efektívnejšie riadenie nebude pochýb o tom, že má vplyv na oficiálne údaje. Očakávajte, že sa zníži pokles 0-62 mph zo 6,9 sekundy na trochu bližšie k 6,5-sekundovému času aktuálneho automobilového a golfového GTI. Palivové hospodárske podnebie sa trochu zlepší oproti obrázku 47,9 MPG v súčasnom vozidle.
V súlade so zvyškom radu Polo získa nový GTI interiér ovplyvnený súčasným golfom vrátane nového volantu, nových číselníkov a nového infotainmentu. Tým sa integruje niečo, čo sa nazýva MirrorLink, čo vám v podstate umožní vytáčať aplikácie z vášho smartfónu na dotykovej obrazovke v aute.
Okrem aktualizovaného Polo GTI, Volkswagen plánuje vydať 250bhp, Polo-Drive Drive R. VW chce pomôcť vytvoriť spojenie medzi týmto cestným vozidlom, ako aj jeho majstrovským vozidlom Polo WRC.
Očakávame, že Polo GTI sa náklady na približne 19 000 GBP, keď sa objaví budúci rok, s dizajnom Polo R približne 22 000 GBP.
• Volkswagen Polo Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *