Nový hardcore BMW M2 CS sa zobrazuje s 444bhp

Jedná sa o BMW M2 CS, obmedzenú spustenú verziu malého dvojdverového kupé nemeckej firmy. Sedí jeden s rebríkom z súťaže M2 a je cena od 75 320 GBP, hoci spoločnosť BMW nešpecifikovala, koľko jednotiek bude k dispozícii vo Veľkej Británii.
Pod kožou sa M2 CS drží s 3,0-litrovým dvojitým turbo-šiestimi šiestimi od konkurenčného modelu, ale má množstvo vylepšení na zvýšenie energie a zlepšenie výkonu na trati. To naznačuje, že jeho výstup stúpa zo 406 koní na 444 koní, hoci krútiaci moment zostáva pri 550 nm.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Nová recenzia prototypu BMW M2 CS
BMW hovorí, že túžba po výkone umožňuje, aby M2 CS dosiahol 0-62 mph za štyri sekundy, keď je vybavený sedemstupňovou prevodovkou dvojspojkovej prevodovky. Vyberte šesťstupňovú príručku a toto číslo stúpa o dve desatiny až 4,2 sekundy. Obe verzie sú obmedzené na 174 mph.
20
O našej reklame na túto reklamu

Medzi ďalšie funkcie M2 CS patrí adaptívne zavesenie M, štandardné m športové brzdy s červenými strmeňmi a pneumatiky Michelin Cup zabalené okolo špeciálnych 19-palcových kovaných zliatinových kolies. M uhlíkové keramické brzdy sú k dispozícii ako voliteľné navyše.
• Najlepšie výkonné vozidlá v predaji
Na odstránenie prebytočnej hmotnosti z auta sú kapota aj strešné krytiny vyrobené z uhlíkových vlákien. Z ľahkého materiálu bol tiež vytvorený nový predný splitter, zadný difúzor a spojler na piene. BMW hovorí, že tieto vylepšenia tiež zlepšili aerodynamiku M2 CS pri rýchlosti.
Active M Diferenciál je tiež vybavený špecificky vyladeným nastavením DSC, ktoré BMW hovorí, že umožňuje väčší stupeň Wheelspin, takže šoféri môžu „preskúmať dynamické limity vozidla“. Známe známe efektívne, športové a športové režimy BMW, a tieto menia reakciu škrtiacej klapky vozidla, hmotnosť riadenia a rýchlosť prevodového posunu.
Vo vnútri bola kabína orezaná v zmesi uhlíkových vlákien a čalúnenia Alcantara, zatiaľ čo úplne nová konzola centra uhlíkových vlákien je vyhlásená za o 50 percent ľahšiu ako tá, ktorá je namontovaná na pravidelný model.
Páči sa vám vzhľad nového BMW M2 CS? Dajte nám vedieť svoje myšlienky nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *