Nový 2020 Audi Rs 4 Avant odhalený agresívnym štýlom

Toto je nový Audi Rs 4 Avant. Je to poskakovaná verzia RS nedávno facelifted Audi A4 Estate, ktorá obsahuje agresívnu súpravu na karosériu, podvozok Tauter, vyladený interiér a motor s preplňovaným motorom V6. Predtým, ako sa v novembri uskutoční, bude debutovať 4. októbra na tohtoročnom finále DTM Touring Car Championship.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Je poháňaný rovnakým dvojitým turbodúchadlom 2,9-litrovým benzínovým motorom V6 ako model predvoleného modelu RS 4, ktorý vyvíja rovnaký krútiaci moment 444bhp a krútiaci moment 600 Nm. Výkon motora sa odosiela cez osemstupňovú automatickú prevodovku do zadného systému Quattro All Wheels Drive System, ktorý poskytuje čas 0-62 mph 4,1 sekundy a najvyššiu rýchlosť 155 mph.
• Najlepšie výkonné autá
Za normálnych jazdných podmienok mechanický stredový diferenciál Audi RS 4 rozdeľuje výkon motora medzi prednými a zadnými nápravami v pomere 40:60. Mal by však zistiť stratu trakcie na jednej náprave, systém Quattro môže automaticky nasmerovať až 70 percent energie motora na predné kolesá a 85 percent vzadu.
20
O našej reklame na túto reklamu

Vylepšenia podvozku oproti štandardnému Audi A4 zahŕňajú znížené športové zavesenie, rekonfigurovaný systém riadenia a sadu perforovaných kotúčov kotúču so šiestimi piestovými strmeňmi. Kupujúci si môžu tiež zvoliť sadu 400 mm keramických kotúčov, automatických adaptívnych tlmičov a dynamického balíka Audi RS, ktorý zvyšuje najvyššiu rýchlosť Avant na 174 mph.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *