NOVÝ 2020 Jaguar F-Pace SVR SVR SPID THLING okolo prsteňa

Jaguar F-Pace SVR sa začal predávať iba v Spojenom kráľovstve s minulým rokom, zdá sa však verzia. Štandard-vydanie SUV, ktorý bol zavedený v roku 2017, bude pripravený na osvieženie stredného cyklu ku koncu tohto roka, ako aj Jaguar predstaví aktualizovanú verziu SVR v rozsahu v rovnakom čase.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Tieto najnovšie špionážne zábery vystavujú, že inžinieri Jaguar zvyšujú cyklus pokroku tým, že nový SVR F-Pace s úplným dynamickým vyhodnotením na Nurburgring Circuit v Nemecku.

Najrýchlejšie SUV na svete 2022

Kozmetické revízie pre Jaguar F-Pace SVR budú relatívne minimálne. Tento pokrokový mule zdieľa presne rovnakú karosériu ako odchádzajúci model, iba s jemnou úpravou na predné prieduchy Len nedávno facelifoval Jaguar XE.
Najpozoruhodnejším rozdielom oproti starému dizajnu je robustná nová kapota s výkonom nad motorom. Funkcie SVR Sylingu Jaguarovej známky, ako sú napríklad výfuky Quad-Exit, znížená výška cesty, ako aj obrovské zliatinové kolesá, budú tiež pretrvávať v aktualizácii.
Najväčšie úpravy sa pravdepodobne stanú vo vnútri. Jaguar nedávno metodicky aktualizoval interiér každého zo svojich modelov, pričom jeho datované dotykové obrazovky, ako aj meracie zhluky v prospech nového 10,2-palcového infotainmentu, ako aj 12,3-palcový digitálny prístrojový panel, ktorý sa zdvihol z i-Pace-Pace. . Očakáva sa, že F-Pace bude vyhovovať obleku.
Rovnako ako starý model, aj facelifovaný Jaguar F-Pace SVR bude poháňaný preplňovaným 5,0-litrovým motorom V8. Je nepravdepodobné, že by sa momentové figúrky, ako aj krútiaci krútiaci moment, upravujú nad odchádzajúcou verziou, pričom krútiaci moment 680nm 680 nm – dostatočný na čas 0–62 mph 4,1 sekundy, ako aj najvyššiu rýchlosť 176 mph.
Čo si myslíte o facelifted Jaguar F-Pace SVR? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *