Najlepšie videá z roku 2013

Automobile odhalili zverejnené oveľa viac ako 150 videí na svojom kanáli YouTube v roku 2013, takže výber iba 12 na oslavu vrcholov bol ťažký – také ťažké sme ich zúžili iba na 13.
Pozrite sa na náš zoznam skladieb, ako aj keď sa vám páči to, čo vidíte, zaregistrujte sa na náš kanál, aby ste mohli získať aktuálne videá hneď, ako ich zverejníme.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Najlepšie videá z roku 2013 Videá z januára – tradičné brody ako deti v nádhernom obchode – presne to sme sa cítili, keď nám bol minulý január prístup k Workshopu Heritage v Essexe v Essexe. Stránka je plná tradičných brodov, od dizajnu T do RS2000, ako aj my musíme riadiť niekoľko vozidiel, ktoré sme použili na vlastníctvo – ako aj niektoré, o ktorých sme snívali o vlastníctve.
Február – Audi A1 vs Quattro 20V je Audi A1 Quattro si zaslúži populárny odznak? Aby sme to objavili, umiestnili sme obmedzenú vreckovú raketu proti tradičnému kupé quattro 20V v quattro 20V v automobilovom odhalení bitky okolo okruhu Blyton v Lincolnshire. Pre veľké opatrenie sme si vzali aj automobil s quattro skupinou B.
Marec – VW Golf Vs Rivals sme sa vás na jar pýtali obavy: Ak ste mali 22 000 GBP, ktoré ste mohli minúť za naftu hatchback od nemeckej prémiovej značky, vybrali by ste si triedu BMW 1, Audi A3 alebo Mercedes A? Alebo je oveľa pokornejší VW Golf 2,0-litrový TDI skutočne oveľa lepší nákup? Odznaky Snobs sa pozerajú preč …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *