Ciele EÚ budú vyžadovať, aby 60% nových automobilov boli do roku 2030

s ultra nízky Vláda má splniť ciele emisií, tvrdila sa nová správa.
„Nezávislé hodnotenie stratégie čistého rastu Spojeného kráľovstva“, správa Výboru pre zmenu podnebia, hovorí, že ak majú úrovne emisií klesnúť v súlade s cieľmi EÚ, tri pätiny nových automobilov a dodávok predávaných do roku 2030 musia emitovať menej ako menej ako 75 g/km CO2. Ciele si vyžadujú zníženie o 44 % na úrovni emisií v roku 2016 do roku 2030 a správa naznačuje, že zasiahnutie to bude vyžadovať zásadný posun k nízkym emisným vozidlám. Medzi ULEVS, ktorý je v súčasnosti k dispozícii na britskom trhu, patria hybridy ako Toyota Prius a Pure EV, ako je Nissan Leaf.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Plány Spojeného kráľovstva nafta a benzínový zákaz od roku 2040
Autori správy odkazujú na ambíciu vlády, že 30-70 percent nového predaja automobilov musí byť do roku 2030 tvorené Minimálne 60 percent ako ideálne.
V dokumente sa tiež uvádza: „Môže byť potrebné, aby sa predaj automobilov benzínu a nafty skončil do roku 2035“, čím sa predloží veľa publikového zákazu konvenčných benzínových a naftových automobilov, ktoré nie sú hybridmi o päť rokov.
Správa varuje medzitým, že „väčšie ambície“ sú potrebné na zníženie emisií z ľahkých komerčných automobilov a dodávkových vozidiel, ktoré v súčasnosti majú do roku 2030 40 % cieľ ULEV. od HGVS. “
Nie je to len elektrické, hybridné a plug-in hybridné automobily, ktoré držia možnú odpoveď na budúcu problém s kvalitou ovzdušia: jeden scenár Predpokladá sa, že vodík predstavuje ako „dominantný nosič energie cez hospodárstvo do roku 2050“, ktorý poháňa „všetky automobily a dodávky“- To by si to vyžadovalo „rozsiahly rozvoj“ infraštruktúry.
Autori správy oceňujú „silný záväzok“ vlády splniť ciele v oblasti klímy, ale je potrebné upozorniť, že je potrebné riešiť „riziká nedostatočného dodania“. Predchádzajúca politika od spoločnosti Whitehall ju držala ako ambícia vlády „pre takmer každý automobil a dodávka na ceste do roku 2050 byť automobilom s nulovými emisiami.“

Je rozumné, aby do roku 2030 boli ULEVS 60 % automobilov? Povedzte nám, čo si myslíte v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *