Ford vyšetruje ukazujúce reklamy na obrazovkách infotainmentu vozidla

Ford, patentoval systém, ktorý by skenoval cestné reklamné billboardy, ako aj informácie o obrazovke od nich ako kontextovú reklamu na obrazovke informačného vozidla vozidla.
Patent, ktorý bol podaný v USA už v roku 2016, však len nedávno skončil verejne prístupný, ukazuje príklad obrázka billboardu pre stánok s horúcim psom. Informácie vrátane názvu firmy, sloganu, telefónneho čísla, adresy a loga sú zvýraznené ako zobrazenie v aute.

Ford patenty odnímateľné ovládacie prvky pre autonómne autá

Patent uvádza, že tieto informácie by boli chytené z billboardu a odovzdané na obrazovku v aute „prostredníctvom fotoaparátu“, zatiaľ čo na internetových odkazoch by sa mohli zahrnúť do zobrazených informácií, pričom po kliknutí alebo na stránke inzerenta sa dostanú na stránku inzerenta poklepanie.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Toto nie je prvýkrát, čo Ford podal neobvyklé patenty. Spoločnosť USA Obrovský predtým predložil aplikácie pre video projektor namontovaný na bootovaní, systém, ktorý zbaví auto jeho „vône nového vozidla“, ako aj odnímateľné ovládacie prvky šoférov pre autonómne vozidlá.
Nie je isté, či by sa patent na reklamu v aute mohol zaviesť do výrobných automobilov spoločnosti Ford, alebo či by sa implementoval vo Veľkej Británii. Podobne patent neodporúča, či je vývoj určený pre aplikáciu v dnešných autách alebo akýkoľvek typ automobilov s vlastným riadením, ktoré sa môžu alebo nemusia v budúcnosti ukázať.
Ďalší patent podobnej žily práve nedávno podaný v USA pochádza z nadnárodnej komunikácie obrovský Verizon. To vysvetľuje systém, v ktorom videokamera prehľadá maškrtu automobilu a využíva informácie o vodičovi – ponúka, že sa rozhodli pre službu – na premietanie prispôsobeného inzerátu na najbližšom billboarde.
Chceli by ste vidieť reklamy zobrazené na obrazovke infotainmentu vášho vozidla? Pochopme v sekcii komentárov …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *