Nový Opel Manta GSE Elektromod dostane 145 koní a 124 míľový rozsah

Opel mieša klasické vzhľady so špičkovými technológiami so svojím manta GSE Elektromod a odhalil úplné špecifikácie pre Retro EV Coupe.
Klasická Manta A Opel vybraná pre tento projekt potrebovala oživenie a jeho štvorvalcový spaľovací motor nahradil elektrický motor s rozmermi 145 koní. Týmto odosiela napájanie na zadné kolesá cez pôvodnú štvorstupňovú manuálnu prevodovku vozidla, takže ju možno poháňať ako príručka alebo vďaka krútiacim momentom 255 Nm, vodiči môžu opustiť automobil vo štvrtom prevodovom stupni a použiť ho ako jednostupňová rýchlosť Vozidlo ako mnoho iných elektrických automobilov.

Najlepšie elektrické automobily na kúpu 2022

Manta je poháňaná batériou 31 kWh pre nárokovaný rozsah 124 míľ, zatiaľ čo na palube 9 kW nabíjačka znamená, že plné nabitie trvá štyri hodiny. Regenerácia brzdy znamená, že Manta bude získať späť energiu pri spomalení, ktorá by sa inak zbytočne zbytočne premrhala.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Toto je najsilnejšia Manta, ktorá kedy bola, s „E“ v značke GSE, ktorá stojí za elektrifikáciu. Vzhľad obnoveného automobilu odráža toto nové digitálne zameranie, pretože Manta má prednú mriežku „Pixel Visor“. Toto je vývoj Visorovej mriežky spoločnosti Opel-Vauxhall, ktorá obsahuje kompaktné SUV značky značky, iba tu môže digitálny panel zobrazovať rôzne správy a grafiku.
15

Obrazovka LED môže zobrazovať správy ako „Som na nulovej e-misii“ s animovaným zobrazením manta lúča vznášajúceho sa cez panel, ktorý je lemovaný známym párom LED bežiacich svetiel. 3D Tail Lights používajú aj technológiu LED a vzdávajú hold poctivému svetlu pôvodného vozidla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *