Nový 2021 Genesis G70 Saloon: UK náklady na odhalené

Genesis vymenoval náklady na svoj nový BMW sériu 3, Alfa Romeo Giulia a Audi A4 Rival – The G70 – ktorý sa bude predávať vo Veľkej Británii 1. septembra Cena od 33 850 GBP.
Salón G70 spoločnosti Hyundai, ktorý vlastní prémiovú značku G70, zdieľa početné mechanické prvky s Kia Stinger, čo znamená, že kupujúci Spojeného kráľovstva budú mať prístup k rovnakej škále motorov, aké sa objavia v Kia-aj keď s oveľa väčšou energiou.

„Genesis je nastavená ako úspešná, keď Infiniti zlyhala“

Dizajn základnej úrovne je poháňaný preplňovaným 2,0-litrovým štvorvalcovým benzínovým systémom s krútiacim momentom 251 koní a krútiacim momentom 353nm. 2,2-litrová štvorvalcová nafta G70 poskytuje výstup krútiaceho momentu 199 koní a 440 nm; Cena tohto motora je od 35 860 GBP. Jednotka sa odosiela na zadné kolesá v oboch modeloch, s osemstupňovou automatickou prevodovkou v predvolenom prevodovke.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Aj keď je zatiaľ nepotvrdená pre britský trh, existuje tiež 3,3-litrová voľba benzínu V6, ktorá stanovuje krútiaci moment 368 koní a krútiaci moment 510 Nm. Posledne menované vysiela jazdu na všetky štyri kolesá a má vstavaný režim driftu, podobný tomu, ktorý je namontovaný pre nový BMW M3.
8

Genesis ponúkol G70, pretože rok 2017, avšak dizajn, ktorý sa má predstaviť na britskom trhu, je faceliftovaný variant s novými štíhlymi LED svetlometmi, aktualizovaným predným nárazníkom, čerstvými štýlmi zliatinových kolies, ako aj aktualizovaným zadným difúzorom s dvojitými výfukovými špičkami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *