Rozsah Audi E-Tron Sportback sa začína vo Veľkej Británii od 79 900 GBP

Audi potvrdil ceny Spojeného kráľovstva pre spoločnosť E-Tron Sportback, ktorý je teraz v predaji. Variant kupé celkového elektrického SUV značky je cena od 79 900 GBP – hoci budú nasledovať lacnejšie varianty.
Takmer 80 Grand získava najsilnejší 55 Quattro model v čepeľníku S. 55 získa batériu s rozmermi 95 kWh v kombinácii s dvojelektrickým nastavením motora, ktoré prináša krútiaci moment 402 koní a 664 nm. Audi hovorí, že 0-62 mph trvá 5,7 sekundy, pričom najvyššia rýchlosť je elektronicky obmedzená pri 124 mph. Potvrdil sa maximálny rozsah 278 míľ medzi nábojmi, zatiaľ čo druhý motor vidí, že priestor pre batožinu klesne o 35 litrov na 615 litrov s na mieste.

Najlepšie elektrické autá na nákup 2022

Štandardné vybavenie na linke S zahŕňa 21-palcové kolesá, lesklé čierne exteriérové ​​detaily a odpruženie športového vzduchu. Nad 55 Quattro S Line bude model Launch Edition Model. V spoločnosti Sportback Trim je cena od 85 900 GBP – 3 590 GBP oveľa viac ako ekvivalentná konvenčná verzia SUV. To získava iný dizajn kolies, stále veľkosť 21 palcov, čierny stylingový balíček, panoramatické strešné okno a „virtuálne dvere“ e-tronu, ktorý nahrádza bežné zrkadlá dverí zadnými kamerami.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Audi už predtým potvrdila, že E-Tron Sportback získa tiež menej silného 50 quattro hnacích jednotiek, ktoré je už k dispozícii v štandardnom elektronickom tronu. Vďaka tomu je 308 koní a používa menšiu batériu 71 kWh, ktorá je schopná medzi nábojmi rozsah 216 míľ.
Rovnako ako v prípade pravidelného elektronického tronu, aj Sportback používa skôr elektrifikovanú verziu platformy MLB skupiny VW, a nie platformy MEB alebo PPE, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre elektrické vozidlá.
18

Zatiaľ čo SUV Coupe sa často predávajú ako alternatívy zamerané na štýl k ich oveľa konvenčnejším náprotivkom, E-Tron Sportback má výhodu v rukáve, pokiaľ ide o aerodynamiku. Tento rozsiahly tvar znamená koeficient nízkeho odporu 0,25 cd, ktorý odomkne až 6,2 míľ extra dosahu v prípade 95kWhovej verzie vozidla.
Medzi ďalšie aktualizácie-a tie, ktoré boli pridané aj do štandardného elektronického tronu-zahŕňajú batériu, ktorú je možné bezpečne nabíjať na okrajovo vyššiu použiteľnú kapacitu, zatiaľ čo predný motor sa teraz oddeľuje, keď sa nevyžaduje, aby pomohol šetriť energiu. Audi tiež dokázala odstrániť jedno z chladiacich čerpadiel, aby sa ušetrila hmotnosť, a regenerácia brzdy bola posilnená, aby sa umožnila jednopalská jazda.

Kliknite sem a získajte hĺbkovú recenziu All-Electric Audi E-Tron SUV …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *