NOVÉ 2021 Mercedes CLS a AMG CLS 53 facelifts odhalené

Mercedes CLS bol facelifovaný na rok 2021, s novým vzhľadom vonku a aktualizovanými vnútornými črepmi, ktoré prichádzajú pre konkurent Audi A7 Sportback. Bude k dispozícii na nákup v Spojenom kráľovstve tento rok v lete, pričom sa očakáva, že ceny sa začnú približne 60 000 GBP.
Mercedes udržiaval zmeny exteriérového dizajnu obmedzené na nový predný nárazník s väčším príjmom a chrómový splitter, plus novo nájdený kúsok chrómového čalúneného pásu pre zadnú valenciu nad čiernym zadným difúzorom. Na výber sú tiež dva nové 19 -palcové zliatinové návrhy zliatin – päť hovoriacich kolies a desať hovorov.

Top 10 najlepších luxusných automobilov na získanie 2022

Modely AMG Line získavajú športovejšie premietanie, ktoré obsahuje väčší predný rozpad, hlbšie bočné sukne, spojler pre topánkové veko a novú mriežku chladiča. Konvenčné zliatinové kolesá sú tiež vymenené za sadu 20-palcových jednotiek značiek AMG, ktoré sú k dispozícii v dvoch farbách.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Vo vnútri je najväčšou zmenou prijatie nového multifunkčného volantu orezaného NAPPA, ktorý je vybavený rovnakou kapacitnou technológiou, ktorá sa nachádza v nedávno revidovanom salóne triedy E a úplne novej triede C. Aktualizovaná technológia senzorov naznačuje, že motorista už nemusí umiestňovať vstup riadenia cez koleso, aby informoval poloautonómne systémy vozidla, aby vedeli, že majú kontrolu – jednoducho mať ruky uchopenie kolesa je dosť.
33

Popri aktualizovanom volante je CLS teraz k dispozícii s aktualizovanou škálou vnútorných krytín. Kombinácia čalúnenia materiálu a kože teraz obsahuje stredovú konzolu v hnedom orechovom oreche s otvoreným pórom alebo sivé lesné drevo s vysokým leskom. Možnosti koženého čalúnenia boli rozšírené tak, aby obsahovali novú dvojfarebnú šedú voľbu a čiernu a hnedú kombináciu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *