NOVÝ 2021 Mercedes-AMG S 73 E PHEV SPIDED prvýkrát

Mercedes sa pripravuje na predstavenie nového variantu AMG najnovšej limuzíny triedy S. Tieto špionážne zábery ponúkajú náš prvý pohľad na to, čo očakávame, bude modelom s plug-in hybrid S 73 E poháňaný model. Očakávame, že sa dostane na britský trh koncom budúceho roka, kde bude pôsobiť ako priamy konkurent pre BMW M760LI, Audi S8 a Bentley Flying Spur.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Tento prototyp je stále silne maskovaný, existuje však niekoľko indikácií, ktoré ho poskytujú preč ako nová verzia AMG. Existuje o niečo agresívnejší predný splitter, širšie bočné sukne, rozšírené oblúky kolies, väčšie vyvŕtané kotúčové brzdy a vzadu, výfukový systém štvorkoliek-ktorý je ochrannou známkou každého modelu AMG s dojmom.

Top 10 najlepších špičkových vozidiel na nákup 2022

A čo viac, táto testovacia mulica obsahuje dve dvere výplne-jeden na domovskú trysku na výplň paliva, ako aj jeden, ktorý domov nabíja zásuvku-čo ešte viac bodov za to, že ide o plug-in hybridný model. Spoločnosť Mercedes už overila, že v dielach je hybridná trieda S-in-plug-in poháňaná V8, ako aj to, že bude schopná cestovať až 62 míľ po elektrickej energii.
Mercedes ešte musí overiť akýkoľvek typ podrobností o hnacej jednotke AMG S 73 E, očakávame však, že bude založený na rovnakom dvojitom tubochargovanom 4,0-litrovom motore V8 objaveným v AMG GLS 63-ktorý je schopný generovať 603 koní 603 koní ako aj krútiaci moment 850 nm. Predchádzajúce povesti týkajúce sa rozvoja nového hnacieho ústrojenstva 73 E naznačovali integrovaný benzín, ako aj elektrický výkon viac ako 800 koní.
Rovnako ako GLS 63, ako aj základná trieda S, aj motor spaľovania pošle jednotku s deväťstupňou automatickou prevodovkou na všetky štyri kolesá, hoci bude podopretý lítium-iónovými batériami, ako aj elektrickým motorom namontovaný niekde pozdĺž hnacej sústavy.
Kupujúci tiež získajú typickú sadu inovácií podvozku AMG-to znamená adaptívne zavesenie vzduchu, diferenciál s obmedzeným sklzom, pokročilý systém riadenia trakcie, ako aj väčšie zliatinové kolesá zabalené do jemnejších pneumatík. Rovnako ako menšie AMG E 63 s, Mercedes môže tiež naprogramovať nastavenie „driftového režimu“ do voliča režimu pohonu vozidla.

Interiérový štýl nového Mercedes-AMG S 73 E by nemal byť tak ďaleko od základného modelu. Hlavné úpravy budú pravdepodobne zahŕňať oveľa ťažšie posilnené športové sedadlá vpredu, ako aj trochu upravené športové volant. Medzi týmito dvoma vozidlami bude zdieľaný 12,3-palcový digitálny prístroj Basic Sclass, ako aj digitálny prístroj Binnacle, ako aj 12,8-palcový infotainmentový systém-hoci návrh AMG bude pravdepodobne fungovať odlišná grafika.
Čo si myslíte o novom Mercedes-AMG S 63? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *