Konečné konvertibilné SAAB 9-3 v predaji

Posledná dávka prevodoviek SAAB 9-3 s pravou rukou prišla do Veľkej Británie a je teraz v predaji.
Spoločnosť Saab Parts UK prevzala dodanie kabrioletov, ktoré boli ručne dokončení vášnivými zamestnancami Saab z domovského mesta značky Trollhattan vo Švédsku. V novembri 2011 sa výrobca automobilov dostal do likvidácie.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

9-3 konvertibilné, ktoré budú mať sentimentálnu hodnotu pre nadšencov, budú lepšie vybavené ako akékoľvek predtým. Všetky modely sú vybavené ďalším výstrojom s tromi špecifikáciami orezania vrátane SE, Aero a Edition Edition medzi posledným zaťažením.
Vydanie nezávislosti je založené na Aero a je poháňané Twin-Turbodiesel s výkonom 180 koní 1,9 TTID spárovaného so šesťstupňovou automatickou. Má špeciálnu jantárovú farbu, 18-palcové zliatinové kolesá a kožené sedadlá s uhlíkom s oranžovými detailmi. Sedem z týchto špeciálnych vydaní tvorí poslednú dávku a pripojí sa k siedmim ďalším, ktorí už boli predané vo Veľkej Británii.
Ostatné vozidlá týkajúce sa Spojeného kráľovstva sú poháňané benzínovým motorom s 2,0 litrom firmy so 163 hp alebo 220 koní. Všetky budú obsahovať zliatinové kolesá, vyhrievané kožené predné sedadlá s aktívnymi obmedzeniami hlavy, asistenciou parku, Bluetooth, ESP a šiestimi airbagmi.
Spoločnosť Saab Parts UK má 87 predajcov v celej Veľkej Británii a tvrdí, že zainteresované strany musia navštíviť Saab.co.uk, aby zaregistrovali svoj záujem. Konvertibilný kabriolet SAAB 9-3 sa začína od 22 750 GBP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *