Ceny vystavené spoločnosti Mercedes-AMG GT a GT C Roadsters

vystavené v septembri pred debutmi na tohtoročnej parížskej autosalóne, Mercedes teraz zverejnil plné náklady pre svoje nové AMG GT a GT C Roadsters.
Zavedenie dvoch variácií Roadster naznačuje, že zostava AMG GT je teraz päť návrhov silných. Oba tieto nové návrhy balia omnoho viac energie a krútiaceho momentu ako ich ekvivalentné verzie hardtop, ako aj požičiavajú si inovácie podvozku od Hardcore AMG GT R.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

AMG GT Roadster je teraz v predaji, od 110 145 GBP, zatiaľ čo oveľa výkonnejšia verzia GT C sa začína za 139 445 GBP.
Vstup AMG GT Roadster zakladá 469 koní, ako aj krútiaci moment 630nm z jeho 4,0-litrového Twin-Turbo V8, ktorý je 13 koní, ako aj 30 nm oveľa viac ako hardtop. Nad tým sa nachádza Roadster AMG GT C s plným 549 koní a 680 nm-ktorý ho uvádza medzi kupé 503bhp GT S Coupe a 577bhp GT R. Všetky dizajny AMG GT AMG GT využívajú sedemstupňovú automatickú prevodovku MROC.
• Najlepšie výkonné autá a nákladné autá na nákup teraz
27

Výkonové nárazy naznačujú, že AMG GT Roadster je schopný 0-62 mph za štyri sekundy-podobne ako v hardtop-zatiaľ čo GT C Roadster robí presne ten istý šprint za 3,7 sekundy, jednu desatinu rýchly ako S Coupe. Najvyššie rýchlosti sa deklarujú rýchlosťou 188 mph, respektíve 196 mph.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *