Volkswagen by mohol postaviť veľký pick-up pre USA

Volkswagen aktívne uvažuje o tom, ako by mohla postaviť veľký pick-up, aby sa vzal na domáce hviezdy ako Ford F-150 a Dodge Ram v Americký trh, americký šéf firmy odhalil.
Nemecký výrobca musel prehodnotiť svoje plány na rast predaja v regióne USA v dôsledku škandálu s Dieselgate. Na nedávnej automatickej show v Los Angeles však uviedla na trh veľkú Atlas SUV – automobil navrhnutý špeciálne pre americký vkus – a šéf VW USA Hinrich Woebcken pripustil, že ešte väčšie vozidlá môžu byť na programe.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie vyzdvihovacie vozidlá na kúpu teraz
„Dúfame, že páči sa nám Atlas nám pomôže získať až 70 percent modelového pokrytia pre Spojené štáty,“ povedal Woebecken, „a ak sa pozriete na zostávajúce 30 percent, sú to veľké vyzdvihnuté nákladné vozidlá, so štruktúrami rebríkov. VW nemá túto architektúru vo svojom súbore nástrojov. Je to tiež veľmi vlastenecký sektor – Ford F -150, Dodge Rams.
„Iste, ako rastúca spoločnosť sa často pozrieme a často navštevujeme. Nemáme však konkrétne plány na vstup do tejto oblasti trhu práve teraz. Nezabudnite, že sme v USA stále malá automobilová spoločnosť a momentálne sa posúvame na to, čo Američania nazývajú SUV segmentov B, s Atlasom. Poďme to najskôr stráviť skôr, ako sa pokúsime natiahnuť ešte ďalej. “
Na otázku, či by sa Amarok mohol dostať do USA, Woebecken povedal: „Dokázal som si vybrať, či to pekne a ak to urobíte dobre a pre značku – ale Amarok nie je pripravený na USA, pokiaľ ide o USA, pokiaľ ide o USA, pokiaľ ide o USA, pokiaľ ide o USA, pokiaľ ide o USA, pokiaľ ide Cena, takže sa nehodí. Má príliš veľa funkcií automobilov pre cestujúcich, takže to nie je ten správny produkt. V každom prípade nie je segment pre vyzdvihnutie veľkosti Amarok tak veľký; Sú to väčšie, v ktorých sú skutočné čísla.
• Najlepšie SUV na kúpu teraz
„Vo veľmi blízkej budúcnosti to nie je najvyššia priorita, ale môžem povedať, že sa chystáme vyskúšať a znovu navštíviť tento sektor,“ uzavrel. Americký predaj najväčších pick-upov predstavuje viac ako 1,5 milióna kusov ročne-takže trh bude pravdepodobne na strednodobom radare spoločnosti VW, pretože sa zameriava na získanie zeme straty počas dieselgate.

Myslíte si, že Volkswagen by mal vstúpiť na trh s ťažkým pick-upom v USA? Dajte nám vedieť v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *