Najlepšie automobily na Geneva Motor Show 2014

Jedna vec, v ktorej je motor Motor Motor, nikdy nemá, je Shinny New Automobils, ale s toľkým žiarivým kovom na displeji môže byť ohromujúci pre horlivého ventilátora automobilov.
Náš tím bol tento rok v hustej akcii a búšil koberce Show Hall na misiu znižujúcu kožu, aby vám priniesol najväčšie a najlepšie príbehy v Ženeve. Na svojich cestách si vzali čas, aby si vzali senzačné automobily a po dlhom posadení a rýchlej masáži chodidiel sa každý z nich usadil na svojom jednom obľúbenom automobilovom automobiloch z tohtoročnej show.
Nasleduje výber hviezdnych automobilov Geneva Motor Show 2014 podľa odborníkov v oblasti automobilového expresu. Súhlasíte s ich výbermi? Aký by bol tvoj Ženevský showstopper? Povedzte nám v sekcii komentárov nižšie …
• Najlepšie koncepčné automobily na Geneva Motor Show 2014

Renault Twingo
Steve Fowler
Zdá sa, že inovatívne, roztomilé, spoľahlivé a ekologické: najlepšie ingrediencie pre oslnivé mesto a nový Renault Twingo ich má hojnosť. Mám podozrenie, že kupujúci nedajú hrot o usporiadaní zadného moci, ale masívne sa tešia z malého kruhu otáčania. Tento malý automobil je však príkladom toho, čo Renault vždy urobil najlepšie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *