Cadillac priniesť Escalade a ATS do Veľkej Británie

Strong American Brands sa často snažili o úspech v Európe, ale na Ženevskej motorovej show Cadillac odhalil ambiciózne plány novej expanzie tu.
Zdá sa, že v priebehu nasledujúcich desiatich rokov sa v priebehu nasledujúcich desiatich rokov začne urážať produkt spustením úplne nového Escalade SUV a Svelte ATS Coupe na pravej ruke na vybraných trhoch v Continental Europe tento rok.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Escalade príde v dvoch rôznych podobách. Štandardné auto aj natiahnutá verzia „ESV“ sa dodávajú s priestorom pre sedem alebo osem cestujúcich, ale model ESV dodáva celkovej dĺžke a väčšiu batožinu ďalších 500 mm. V USA je dodávaný s motorom 414 koní V8 a prepínateľným pohonom všetkých štyroch kolies.
Štandardné vozidlo je už rovnaká ako Range Range Range Range Range Range Range a tiež o niečo širšie-takže model ESV by mohol byť tesný na malé britské cesty. Riaditeľ rozvíjajúcich sa trhov značky Jim Vurpillat nám povedal na stánku:
„Momentálne máme jedného predajcu vo Veľkej Británii a nová Escalade bude k dispozícii na nákup v ľavom pohone tohto roku, ale sieť nebudeme rozširovať, kým nebudeme mať naftové elektrické vlaky a pravicový pohon-ale sú však oboje v pláne. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *