Mugen RC20GT Upgrade Kit berie Honda Civic Type R na nové extrémy

vyhradené Honda Tuners, Mugen, vzal tohtoročný automobilový salón v Tokiu ako príležitosť predstaviť svoje najnovšie súpravy tela pre modely Honda. Na displeji bolo niekoľko jemných režimov pre hybridné SUV CR-V a N-van Kei auto. Hlavnou atrakciou na stojane však bola nová súprava vyrobená pre FK8 Honda Civic Type R.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Po predvádzaní súboru revízií Civic Type R na minuloročnej výstave sa japonská ladková spoločnosť tento rok o krok ďalej o krok ďalej s úplne novým občianskym typom R Mugen RC20GT v predprodukčnej podobe. Mugen tvrdí, že táto nová verzia automobilu je vyladeným konceptom Mugen RC20GT Civic Type R, ktorý bol vystavený v automobilovom salóne Tokio v roku 2018.
• Najlepšie horúce prielezy, ktoré sa majú dostať teraz
Tvorba kombinuje poburujúcu súpravu tela a modifikácie zamerané na výkon navrhnuté na zníženie hmotnosti a zlepšenie aerodynamiky. Nové zadné krídlo, bočné sukne a nárazníky s pridanými potápačskými rovinami, plutvami a difúzorom sú vyrobené z uhlíkových vlákien. Zatiaľ čo prepracovaný predný nárazník a veľká mriežka s jedným rámom vytvárajú front-end, ktorý sa mierne podobá Audi.
4

V kapote sa objavili nové otvory a oblúky kolies sú vyplnené novými 20 ”ľahkými hliníkovými kolesami. Trojitý výstupný výfuk synonymum s typom R bol vykopaný pre jeden výstupný titánový systém. Kombinácia týchto vylepšení a už extrémneho občianskeho plátna vytvárajú veľmi agresívny vzhľad.
Predprodukčný model nezíska iba estetické vylepšenia. Mugen sa v skutočnosti zameral na veľa času na manipuláciu a výkon občianskeho občianstva vykonaním niekoľkých úprav. Vylepšené chladenie motora sa dosiahlo vďaka novým systémom príjmu vzduchu s vysokým prietokom a prívodom vzduchu s vysokým prietokom. Vylepšené brzdové brzdy, nové nastaviteľné zavesenie, nový volant, sedadlá vedier a štvorbodové postroje pomáhajú podľa Mugena, aby sa RC20GT cítil ako „Ultimate Type R“.
Keďže je to predprodukčný model, Mugen ešte musí oznámiť cenu za súpravu, ktorá stále potrebuje nejaké jemné ladenie pred tým, ako bude namontovaná na váš občiansky typ R. Napriek možným vylepšeniam, môžeme predpokladať, že konečný produkt bude vyzerať veľmi Podobne ako ten, ktorý bol vydaný v automobilovom salóne v Tokiu.

Čo si myslíte o Mugenovom type RC20GT typu R? Dajte nám vedieť v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *