Ferrari oslavuje 70. výročie v Londýne

Ferrari oslavuje 70 rokov v automobilovom priemysle v roku 2017 a oslavy sa včera týkajú Veľkej Británie s veľkou prehliadkou automobilov z populárneho koňa Prancing Horse, ktoré zasiahli ulice Londýna.
Hoci boli kosti talianskej supercarovej spoločnosti postavené v roku 1940, bolo to až v roku 1947, keď sa objavilo prvé auto, ktoré sa vynorilo meno Enzo Ferrari – 125 S.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie supercars 2017
Za 70 rokov vzhľadom na to, že firma vytvorila niektoré z mnohých žiaducich a užitočných výkonových a závodných automobilov, a včera bol zhromaždený výber 70 Ferraris, aby sa označili míľniky.
59

S podporou britského predajcu luxusných automobilov H.R Owen, Ferraris a ich majitelia boli zriadení v centre Londýna, hneď za rohom od Kráľovského automobilového klubu, predtým, ako sa vydali na neznáme miesto, aby pokračovali v oslavách.
458 Italias a 488 GTB, ktoré boli overené ako najobľúbenejšie autá, ktoré sa zúčastnili, ale objavil sa aj jeden alebo dva vzácne Ferraris.
Jeden poháňaný V12, 6,3 litra, 769 koní, 339 000 GBP F12TDF bol zastrčený v jednom rohu štvorca, zatiaľ čo prítomná superAmerica 575 m bola tiež prítomná-iba jedna z 559 vyrobených. Davy boli tiež priťahované smerom k 550 GTZ Zagato – mimoriadne zriedkavým modelom vytvoreným trénerom založeným na 575 m, zatiaľ čo špeciálny Laferrari Aperta odznak pri tejto príležitosti bol umiestnený vpredu a v strede.
Pozrite sa na našu úplnú exkluzívnu galériu nad a nižšie a pozrite si 70. výročie Ferrari v Londýne.
59

Aký je váš veľmi milovaný Ferrari za posledných 70 rokov? Dajte nám vedieť v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *