Lexus dráždi nový elektrický SUV Idea pre 2021 Expose

Lexus vydal ešte jeden upútavkový obraz nadchádzajúceho čisto elektrického SUV, ktorý bude umiestnený ako prémiový alternatív. ako aj presne rovnaká platforma E-TNGA.
Keďže je zrušená motorová show z roku 2021 z dôvodu pandémie Coronavírusu, neočakávame, že spoločnosť Lexus odhalí autá a nákladné autá až do konca tohto roka, ako aj firma to s najväčšou pravdepodobnosťou urobí v blízkej produkcii nápadov . Dokončený produkt sa musí v budúcom roku dostať na britský trh, ako aj súper pre Volkswagen ID.4, ako aj Mercedes EQC.

Najlepšie elektrické autá a nákladné autá na získanie 2022

Tento temný upútavkový obrázok dodáva náš prvý oficiálny pohľad na zadnú časť vozidla. Veľa z nich je firma, ktorá sa chystá predstaviť novú strechu v štýle dvojitého bublinky, oddelenej anténou žralokov. Podobne je to, čo sa javí ako svetelná lišta LED v plnom rozsahu a v mieste normálneho obchodného loga bol odznak Lexus uvedený cez zadné dvere vozidla.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Predchádzajúci upútavka spoločnosti Lexus naznačila, že predný koniec vozidla bude zdieľať rovnaký štýl ako myšlienka LF-30, ktorá bola vystavená na autosalóne v Tokiu v roku 2019. Existuje osvetlený odznak (ktorý by sa takmer určite vylúčil pre európske trhy), ako aj agresívne pery kapoty nad tým, čo sa javí ako bežne zložitá mriežka vretena.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *