Nová spoločnosť Honda E: Spustená služba nabíjania domácich služieb Progress Home

Honda spolupracovala so špecialistkou spoločnosti Octopus Energy a Smart Charging Specialist Moixa s cieľom spustiť novú inteligentnú službu nabíjania domácnosti pre Honda E. Nazýva sa E: Progress a Spojené kráľovstvo je prvým trhom, ktorý dostane túto technológiu, skôr ako bude uvedený do prevádzky v celej Európe.
Octopus Energy dodáva energiu so zárukou, že 100 % jej elektriny pochádza z obnoviteľných zdrojov. Energetická firma tiež poskytuje prístup k svojej novej dynamickej tarifách, čo vodičom umožňuje prístup k nižším cenám elektrickej energie počas období mimo špičky.

Nabíjanie elektrického automobilu vo Veľkej Británii: Ceny, siete, typy nabíjačiek a špičkové tipy

Kompetencia spoločnosti Moixa prináša algoritmus, ktorý pracuje s dynamickým tarifom Octopus, automaticky výberom nákladovo najefektívnejšieho času na nabíjanie batérie spoločnosti Honda E. Systém tiež zaisťuje, že EV má dostatok poplatkov na pokrytie priemerného denného rozsahu vozidla, hoci vodiči môžu kedykoľvek zmeniť svoje požiadavky na nabíjanie pomocou aplikácie pre smartfóny.
3

Vďaka týmto partnerstvám spoločnosť Honda hovorí, že jej nová služba nabíjania domácnosti môže v porovnaní so štandardnou plochou tarifou ušetriť vodičov spoločnosti Honda E až 475 GBP ročne na elektrine.
Reklama – článok pokračuje nižšie

V súčasnosti systém pracuje iba s Power Charger S+ Wallbox spoločnosti Honda, ktorý je spojený so softvérom Moixa pomocou vstavaného pripojenia 4G. To znamená, že vodiči budú musieť zaplatiť 1 500 GBP (vrátane vládnych stimulov), aby využili tento systém.
Aj keď sa to zdá trochu strmé, Honda dúfa, že kupujúci budú považovať tento údaj v kontexte očakávaných ročných úspor energie, pretože v najlepšom prípade by sa nabíjačka mala do značnej miery platiť za prvé tri roky použitia. Nabíjačku je možné objednať od British Gas prostredníctvom svojej webovej stránky miestnych hrdinov.
Honda sľubuje prechod na svoju schému E: Progress bude „bezproblémový“. Kupujúci si môžu skontrolovať svoju spôsobilosť na webovej stránke spoločnosti Honda, ktorá ponúka pokyny, ako prejsť na dynamickú tarifu spoločnosti Octopus Energy a prihlásiť sa na odber inteligentnej služby nabíjania.
Viac informácií o najnovších službách nabíjania domácnosti na našej sesterskej stránke, riadenie elektrickej energie…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *