New Mercedes SLK na získanie hybridnej energie

Mercedes je na misii na zlepšenie efektívnosti svojich nových modelov, čo znamená Možnosť pohonu štyroch kolies pre rýchlejšie verzie.
Pri príchode v roku 2018 a odhalení v našom exkluzívnom obrázku bude nový SLK sedieť na rovnakej modulárnej športovej automobilovej architektúre (MSA) ako väčší dvojmiestny SL a zdieľaný podvozok budú mať flexibilitu na to, aby prevzali oveľa väčšiu škálu Motory a hnacie vlaky ako predtým rozširujú svoju príťažlivosť pre zákazníkov.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Tretia spoločná platforma po MFA (rodina triedy A) a MRA (rodina triedy S) MSA platforma pomôže Mercedesovi ušetriť náklady a priniesť oveľa viac technológie zo zvyšku rozsahu do svojich športových automobilov. SLK v súčasnosti sedí na svojom vlastnom podvozku-s najľahší váženie 1 435 kg-, ale nový automobil bude postavený v rovnakej továrni v Brémach v Nemecku ako SL novej generácie.
Aby sa zaručilo ich zachovanie ich samostatných znakov, nová platforma umožní rôzne rázvory kolies, dĺžky a šírky – a prinesie možnosť pre dva rôzne mechanizmy strešného systému – čo by malo znamenať, že nový SLK je lepšie vybavený na to, aby sa ujal oveľa viac zameraných súperov Rovnako ako Porsche Boxster a Jaguar F-Type.
Podobne platforma MSA umožní plug-in hybridnú technológiu podobnú systému v novom salóne C300, ktorá sa namontuje do oveľa menšieho automobilu, ako je SLK, a po prvýkrát bude poskytnutý aj 4matický pohon všetkých kolies spoločnosti Mercedes.
Pri pohľade ešte viac vpred nie je jasné, či nový Mercedes AMG GT Coupe prepne na túto platformu. Prvá generácia automobilu v dôsledku debutu koncom tohto roka je postavená na základoch súvisiacich s odchádzajúcimi SLS AMG. Vieme, že GT bude prvým modelom, ktorý dostane novo vyvinutý 4,0-litrový Turbo V8 AMG, ktorý bude tiež v jeho živote zdobiť nový C63 a SL63.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *