Nissan dráždi autonómnu myšlienku pred Tokyo Motor Show

Nissan škádlil novú autonómnu myšlienku pred 45thtokyo motorickou show budúci týždeň.
Táto myšlienka zatiaľ nemá meno, ale na tohtoročnej Tokijskej výstave sa zobrazí spolu s celým radom automobilov Nissan. Podľa japonskej značky „stelesňuje budúcnosť inteligentnej mobility Nissan“, ako aj video nám poskytuje pohľad tohto étosu.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Tokio Motor Show 2017: Ukážka
Jedinou pochopenou funkciou tejto myšlienky v súčasnosti je autonómna technológia. Na začiatku vyššie uvedeného klipu je zobrazený banner s „odporúčanou autonómnou jazdou“, ktorý je splnený leteckým záberom predpokladaných automobilov Nissan Idea, ktoré prechádzajú okolo, okrem skenovania cesty pred vpredu.
Zdá sa, že Nissanova nová myšlienka je vyvinutá v tvare Crossover SUV, čo nie je neočakávané za predpokladu, že trh s vozidlami je dnes plný SUV.
Je to najnovší z rôznych automobilov Nissan, ktoré sú pripravené fungovať na vydaní motorovej show v Tokiu v roku 2017. Začiatkom tohto mesiaca odhalili horúcu verziu NISMO vedúceho Leaf EV na trhu, ktorá vyhlásila úroveň výkonnosti spoločnosti Ford Focus RS. Pripojiť sa k Leafu, ako aj nemenovanej autonómnej myšlienke je dlho očakávaným nástupcom 370Z, ako aj siedmej generácie Nissan Z-Car.
Tohtoročná motorická show v Tokiu, ktorá je k dispozícii verejnosti 27. októbra, a to bude trvať až do 4. novembra.
Čo veríte z Nissanovej autonómnej techniky? Pochopme v sekcii komentárov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *