New Mercedes-AMG GLE 53 Unleashed s 429 koní

Mercedes GLE sa zahreje a prvým variantom značky AMG, ktorá dosiahne showroomy, bude Porsche Cayenne S-Rivaling GLE 53.
53-značkové modely, ktoré boli odhalení na motorovej show v Ženeve, sedia o krok pod variantmi Snarling V8 „63“, z ktorých bude v budúcnosti nasledovať verzia GLE. Zatiaľ bude 53 najsilnejšou verziou veľkého SUV značky.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie rýchle rodinné autá v predaji
Pod kapotou zdieľa svoj 3,0-litrový dvojitý turbodútený inline šesť s krútiacim momentom Mercedes-AMG E 53 Coupe: to naznačuje 429 koní, 520 Nm krútiacim momentom a elektrické zvýšenie z mierneho hybridného systému.
28

Elektrikované nastavenie pozostáva z 48-voltového štartéra generátora (kombinovaný štartovací motor a alternátor), ktorý pridáva krútiaci moment 21 k a 250 Nm-v skutočnosti vyplňuje medzeru v krivke krútiaceho momentu pri nízkych otáčkach, zatiaľ čo Turbos sa rozprestiera. Výsledkom je oveľa viac okamžitej akcie ako v konvenčných preplňovaných motoroch.
Sila sa odosiela na všetky štyri kolesá, čo vedie k dobe 0-62 mph 5,3 sekundy – jedna desiata za Cayenne S – a obmedzenú maximálnu rýchlosť 155 mph. Ak tento výkon neponúka dostatok drámy, voliteľný výfukový systém výkonu, ktorý obsahuje nastaviteľné klapky výfukových plynov na zmenu postavy motora pri stlačení tlačidla, dodáva nahnevanejší soundtrack.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *