New Vauxhall Vivaro-E Electric Van: Oznámené ceny

Plne elektrický vauxhall Vivaro-e panel dodávka začne od 28 361 GBP (okrem DPH) za vstupný rázd s krátkym kolieskom, spoločnosť oznámila. Ceny sa zvyšujú na 39 811,66 GBP za vlajkovú loď, variant dlhého rázvoru v kolies, s nákladom vrátane vlády Plug-in van grant vo výške 8 000 GBP.
Nový Vauxhall Vivaro-E bude k dispozícii na nákup koncom tohto mesiaca, pričom prvé dodávky sa očakávajú v októbri. Pripojí sa k rastúcemu trhu všetkých elektrických úžitkových vozidiel, pričom využíva čerstvú konkurenciu ako Mercedes Evito, Nissan E-NV200 a nedávno uvedeného E-Transporter Volkswagen ABT.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie stredne veľké panelové dodávky teraz v predaji
Kupujúci si môžu vybrať z krátkeho alebo dlhého rázvoru kolies, dodávky panela alebo usporiadanie sedenia v kabíne a buď batériu 50 kWh alebo 75 kWh. K dispozícii je tiež výber z dvoch úrovní orechov-dynamického modelu na základnej úrovni alebo oveľa veľkorysejšie vybavenej elitnej variantu.
Štandardné vybavenie pre základný model zahŕňa predné hmlové žiarovky, parkovacie snímače zadných vozidiel, elektricky nastaviteľné a vyhrievané zrkadlá dverí, stierače automatického skla, tempomat a pomoc pri držaní kopca. Vo vnútri kupujúci dostanú 3,5-palcový displej digitálneho prístroja, multifunkčný volant, elektrické okná a systém infotainmentu siedmich palcov.
Variant elitu s výškou dosahu je k dispozícii iba s väčším batériovým batériám spoločnosti Vauxhall-takže cena je cena od 36 661,66 GBP (s výnimkou DPH). Medzi vylepšenia v rámci základného modelu patria 17-palcové zliatinové kolesá, kovové farby, denné svetlá LED, nárazníky zafarbené tela, výstraha odchodu z jazdného pruhu, polo adaptívne tempomatové ovládanie a panoramatický fotoaparát zozadu.
3

Špeciácia štýlu tela s dlhým kolieskom dodáva do základnej ceny Vivaro-E navyše 1 150 GBP, zatiaľ čo väčší batériový balíček narazí na cenu dodávky panela o 4 500 GBP. Rozloženie dvojitého kabíny spoločnosti Vauxhall je k dispozícii iba na vlajkovej lodi Elite Variant s dlhým kolieskom.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *