Fiat Punto skóre prvé skóre zabezpečenia Euro NCAP nulovej hviezdy

.
Punto-prvýkrát predstavený v roku 2005-bol znovu preskúmaný ako súčasť rutinného prehodnotenia automobilov spoločnosti Euro NCAP, pretože sa telo snaží objaviť vozidlá „, ktoré prechádzajú pred predajom, kde sa týka bezpečnosti“. Zistilo sa, že Fiat podstatne sleduje svojich súčasných súčasníkov.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Euro NCAP vysvetlil skóre Punto bez hviezdy „prišlo od nízkych skóre za výkon nehody, integrované s absenciou kľúčových technológií, ako je autonómne núdzové brzdenie“.
Rovnako ako celkovo žiadne hviezdy, Punto bolo poskytnuté nulové percento v kategórii bezpečnostnej pomoci. Tiež to bolo prvýkrát, čo také skóre udelilo Euro NCAP.
S 51-percentným skóre pre dospelých, skóre 43 % Kid, ako aj 52 % skóre bezpečnosti pre chodcov, Punto sleduje vozidlá ako päťhviezdičkové Volkswagen Polo, ktoré dosiahlo 96, 85, ako aj 76 %. tieto oblasti.
Matthew Avery z spoločnosti Thatcham Research, ktorý hrá základnú funkciu v hodnotení Euro NCAP, povedal Automobile, že zatiaľ čo Punto nie je nebezpečné auto: „Vzhľadom na počiatočnú cenu 11 000 GBP, pokiaľ ide o bezpečnosť libry, nie je to skvelý nákup . “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *