„Užší výber WCA ukazuje, že Nemecko a Japonsko stále vládnu“

sa v niektorých prípadoch menej týka predpovedí IFFY, ako aj sľubov výrobcov objemových vozidiel na celom svete. Namiesto toho sa sústreďte oveľa viac na výrobky, ktoré vám môžu skutočne ponúknuť, a tiež vám umožnia odísť v priebehu nasledujúcich šiestich mesiacov.
Títo skutočne v predaji, ako aj ponúkané návrhy (nemalo by sa zamieňať s tými, ktoré nie sú vo výrobe, ale stále si ich môžete objednať) sú jediné výrobky, na ktoré v súčasnosti uvažuje ceny World Vehicle Awards. Rovnako ako môžem odhaliť, že spoločnosť WCA práve zabalila- pokiaľ ide o hromadne vyrábané úplne nové vozidlá pre motoristov na celom svete medzi dneškom, ako aj na jar 2017- že Nemecko, Japonsko, USA, Južná Kórea a Británia (v tomto poradí) pravidlo.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Svetové ceny World vozidiel 2017
Prečo sa zmieniť o veľkých rozvíjajúcich sa krajinách produkujúcich automobily, ako je Čína? Pretože zatiaľ nevyrába vozidlá svetovej úrovne pre skutočné celosvetové využitie veľkým počtom kupujúcich v Británii, pevninskej Európe a Severnej Amerike. Poskytnite to však čas.
Výroba obrovského s najväčšími nomináciami WCA je skupina VW – predovšetkým vďaka zvýšeniu, ako aj zvýšeniu Audi, ktoré pomáhajú a podávajú sa súrodenecké firmy Bentley, Sedadlo, Skoda …, ako aj stále znečistená značka Volkswagen. Zoríženia nafty nafty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *