Chytený fuzz! Nový Bentley chytený úradmi na M6

Dobrý deň, ahoj, ahoj, toto je druh policajného dôstojníka, do ktorého sa môžeme skutočne dostať v Automobile. Počuli ste o úradoch Cam Action, dobre jeden z našich úradníkov pre webovú dopravu orla-očí natáčal svoju vlastnú verziu bez delikventu na moped v dohľade.
Namiesto toho je to nový Bentley Continental GT, ktorý hrá. Očakáva sa, že vozidlo sa oficiálne objaví v roku 2018, bolo však identifikované na cestách vo Veľkej Británii prvýkrát po tom, čo policajt z rýchlo premýšľajúcich úradov nakrútil testovaciu mulu, keď bol na hliadke. Nový Bentley bol chytený za to, že po M6 sa zachytil po meste Stafford.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Dôstojník Mark Bishop bol na sklznej ceste, ktorá sa zlúčila na sever na diaľnici na križovatke 13, keď jeho úrady – poháňané kolegom dôstojníkom, ponáhľame Smer Crewe, ako aj veliteľstvo Bentley Motors.
High-end Grand Tourer bol v metóde kamufláže veľmi kúsok, s aspektmi skrytia v štýle skrytia „čierneho materiálu“, ako aj na prednej časti stylingových podnetov.
• 2018 Bentley Continental GT špehoval v Nemecku
Úsilie zamaskovať predný nárazník je v súlade s podobnou technikou, keď bolo vozidlo špehované na nemeckých cestách v apríli, pričom jej podobný počet štítkov sa určuje ako presne ten istý dizajn identifikovaný tento týždeň.
Nadchádzajúci kontinentálny GT, ktorý by mal zasiahnuť showroomy v roku 2018 – je pripravený na významnú aktualizáciu, pretože Bentley sa pozerá na svoju hru proti stále oveľa konkurencieschopnejším súperom. Vlajkové návrhy budú poháňané motorom W12 s rozmermi 600 koní 600 koní, ktorý sa prvýkrát objavil v SUV Bentayga, zatiaľ čo generálny riaditeľ Wolfgang Dürheimer sa uvádza, že sa uvádza aj na hybridných plug-in hybrid, ako aj na dieselových voľbách.
Očakáva sa tiež značné zníženie hmotnosti približne 150 kg, pretože vozidlo prijíma nové hliníkové telo a čerstvý podvozok ako súčasť jeho posunu na platformu MSB, ktorá sa úplne použila na novej Porsche Panamera.
Ste extatickí, keď uvidíte Bentley Continental GT v roku 2018? Pochopte nám nižšie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *