Nový pohon všetkých štyroch kolies BMW M3, ako aj M4 Competition XDrive Designs predstavený

BMW posilnil svoje zostavy M3 a M4 s novými verziami pohonu štyroch kolies jej najnovšej horúcej kompaktnej salónu, ako aj s. kupé.
Vo výrobe od júla sú ceny novej súťaže BMW M3 XDrive a BMW M4 Competition XDrive Ceny od 77 015 GBP, ako aj 78 315 GBP, ďalších 2 200 GBP na vrchol modelov zadného pohonu, s označením automobilov aj nákladných automobilov, s označením automobilov aj nákladných automobilov, s označením automobilov aj nákladných automobilov, pri Prvýkrát sa spoločnosť BMW rozhodla poskytnúť svojich súperov Mercedes-AMG C 63 so systémom pohonu štyroch kolies.

New BMW M4 Competition 2021 Recenzia

Autá aj nákladné autá využívajú dvojitý turbodúchaný 3,0-litrový motor s priamym šesťdesiatimi šesťdesiatimi momentmi, ako aj krútiaceho momentu 650 Nm, ktorý sa odosiela do systému XDrive s osemstupňovou automatickou prevodovkou.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Pokiaľ ide o výkonnosť, extra hmotnosť systému XDrive je vyvážená dodatočnou trakciou-autá aj nákladné autá trvajú 3,5 sekundy, kým zasiahnu 62 mph od výstavby, čo je 0,4 sekundy rýchlejšie ako oficiálne časy zaznamenané pre ich náprotivky s pohonom zadných kolies . Najvyššia rýchlosť je digitálne obmedzená na 155 mph.
BMW vyhlasuje, že systém XDrive sa môže pochváliť presne rovnakou distribúciou krútiaceho momentu zadnej časti ako zostava objavené vo väčšej súťaži M5 Super Saloon.
17

Obidve sú vybavené aktívnym diferenciálom B BMW, ktorý poskytuje úplne variabilné rozdelenie krútiaceho momentu medzi zadnými kolesami. Spojka s viacerými doskami v prenosovej situácii poskytuje celkovú variabilitu medzi prednými, ako aj zadnými nápravami. Spravujúci systém znamená, že podávanie sklzu, ako aj rozdiely medzi rýchlosťou kolies z prednej po zadnú nápravu, sa podľa tvrdení spoločnosti BMW zaobchádza bez problémov, ako aj bez potreby riadenia trakcie.
Nemecká značka prepracovala predné zavesenie oboch automobilov, pričom variácie XDrive získali novú dvojbodnú pružinovú prednú nápravu s geometriou na mieru. Pomer riadenia bol tiež upravený tak, aby vyhovoval novej hnacej línii.
Autá aj nákladné vozidlá predvolené na nastavenie 4WD, ale vodič si môže zvoliť 4WD športový režim s vyššou úrovňou krútiaceho momentu odoslaného na zadnú nápravu alebo môže úplne odpojiť prednú nápravu pre čistý pohon zadných kolies so stabilitou spravovanou uvoľnenou .
Prevádzkuje sa 10-stupňový systém riadenia trakcie, ako aj program analyzátora driftu z automobilov a nákladných automobilov s pohonom zadných kolies a nákladných automobilov.
Ďalšie prírastky do zostavy M3 a M4 sú na ceste; Ďalší BMW M4 Cabrio debutuje koncom tohto roka, zatiaľ čo spoločnosť BMW tiež overila, či sa vyvíja verzia Touring Estate M3.

Kliknite doprava tu pre našu prvú jazdu štandardnej súťaže BMW M3 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *