Ďalší BMW X1 nastavený na veľké zdroje efektívnosti

potvrdil, že nový BMW X1 BMW X1 v roku 2015 bude menší ako auto, ktoré nahrádza. Crossover bude používať rovnakú architektúru pohonu predných kolies ako aktívny turer série 2 a bude sa zmenšiť, keď jeho motor bude sedieť krížové cesty, nie dĺžky, pod kapotou.
Naši špióni chytili auto v teste, čo nám umožnilo vytvoriť náš exkluzívny hlavný obrázok, ktorý ukazuje, ako nový súper Mercedes GLA dostane predný koniec v štýle 3 série s svetlometmi, ktoré prúdia do mriežky s dvojitou Kidney.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie 4×4 na nákup
Súčasný X1 je založený na architektúre predchádzajúceho turné 3 sérií. Nový model však bude používať platformu UKL BMW, ktorá bude tiež základom nasledujúceho Hatcha série 1 a nového salónu 1 série 1. Túto platformu už používajú malé trojdverové.
Modulárna zostava predného pohonu je dostatočne prispôsobiteľná na to, aby prehltla systémy pohonu všetkých kolies, hybridné pohonné jednotky a dokonca plná elektrická energia, ako to bude robiť v rastúcom malom rozsahu.
“Existujú veľké nádeje na ďalší X1 interne, ale malo by mať medzi ňou oveľa viac priestoru a X3,” povedal nám zdroj BMW. „X1 sa zmenšuje a ľahší. Mal by vážiť o niečo menej ako v súčasnosti, ale vo vnútri bude rovnako veľký. “ Je to preto, že jeho balenie dostane rovnaké ošetrenie natiahnuté na hredy, ktoré BMW poskytla aktívnemu turistovi, zatiaľ čo z celkovej dĺžky 4 477 mm znížila okolo 100 mm.
„Zamerali sme našu pozornosť na riešenie pohodlia kabíny v X1,“ pripustil náš zdroj. „Spotreba paliva je tiež problémom, na ktorom sme tvrdo pracovali, takže pomôže, ak je auto kratšie ako súčasné.“
Zdroje naznačujú, že nový X1 bude prevádzkovať rovnaké možnosti pohonnej jednotky ako Active Tourer série 2, čo znamená, že top-špeciálne autá budú používať 2,0-litrový štvorvalcový turbo benzín a diesely. X1 tiež využije ľahšiu hmotnosť a lepšiu ekonomiku trojvalcových turbov malého Cooper.
Aj keď to bude nominálne vozidlo s pohonom všetkých kolies, pomocou spojky v štýle HALDEX s namontovaným na zadnej strane, zdroje BMW pripúšťajú, že predný pohon X1S tvoria väčšinu predaja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *