McLaren v britskom zariadení na výrobu uhlíkových vlákien spoločnosti McLaren

McLaren pripravuje svoje prvé výrobné zariadenie mimo Woking, ktorý sa chystá vyvinúť vane s uhlíkovými vláknami od roku 2019. Centrum Composites Composites 50 miliónov GBP vytvorí v Sheffielde 200 úloh aj v Sheffielde. ako oblasť Rotherham, rovnako ako sa blíži k dokončeniu.
V zariadení sa uvidí výroba pokročilých Monocell, ako aj monokage uhlíkových vane, ktoré sú základom každej McLaren v predaji, presúvajú sa z Rakúska späť do Veľkej Británie budúci rok. Táto stránka sa nachádza v blízkosti University of Sheffield’s Advanced Producending Research Center (AMRC) z dôvodu starého lomu uhlia.
McLaren oslávil kladenie betónovej podlahy, ako aj inštaláciu osvetlenej indikácie na prednej strane, s novým Senna Hypercar. Video (nižšie) presne ukazuje, ako dizajn s obomje 750 000 GBP sťažuje svoj debut módnym spôsobom ignorovať.

Zariadenie sa uvádza, že ušetrí okolo 10 miliónov GBP pre spoločnosť McLaren v porovnaní s externými procesmi, ktoré dnes využíva, pričom zvyšuje britské diely v dizajnoch značky z 50 % na 58 percent. Generálny riaditeľ Mike Flewitt poznamenal, že spojenie s AMRC umožňuje „prístup k niekoľkým z najlepších svetových kompozitov, ako aj k schopnostiam výskumného štúdia materiálov“.
Reklama – článok pokračuje nižšie

„Teraz ikonický McLaren F1 bol prvým cestným vozidlom na svete, ktoré sa malo vyvinúť s podvozkom z uhlíkových vlákien a každé vozidlo vyvinuté nedávno vyvinuté McLaren Automotive má rovnaké. Výroba zariadenia, v ktorom môžeme vyrábať vlastné štruktúry podvozku z uhlíkových vlákien Preto logický ďalší krok “.
Pokročilé metódy automatizovaného výroby sa budú používať na mieste so štyrmi akrami, hoci bude najatí 150 pracovníkov výroby, ako aj 50 výrobných pracovníkov.
Keď je výrobná linka vyššia ako aj v prevádzke, vytvorí sa uhlíkové vane pre existujúce vozidlá, ako sú 570. roky, ako aj 720, okrem 12 nadchádzajúcich návrhov alebo derivátov, ktoré sa majú debutovať v rámci plánu Track22 značky.
Ste potešení, že McLaren otvára nové zariadenie v Sheffielde? Pochopme nás nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *