2030 BAN ohrozuje predaj automobilového priemyslu, ako aj pracovné miesta, Market povedal vláde

Zákaz predaja nového konvenčne poháňaného benzínu, ako aj naftových vozidiel ovplyvní registráciu vozidiel a podľa konzultácií predstavuje nebezpečenstvo pre pracovné miesta. Príspevky z automobilového sektora.
Keď vláda konzultovala s tým, čo je teraz oficiálnou politikou – prinesie zákaz predaja nového benzínu a dieselových vozidiel vpred od roku 2040 do roku 2030 (2035 pre niektoré hybridy) – výrobcovia vozidiel, ako aj trhové orgány upozornené proti tomuto pohybu.

2030 BEN, ako aj zákaz nafty: Čo je to rovnako ako vozidlá?

Spoločnosť výrobcov motorov, ako aj obchodníkov (SMMT) predpovedala, že posunutie termínu vpred do roku 2030 by spôsobilo, že počet nových vozidiel zaregistrovaných v roku 2025 sa pokles z 2,3 milióna na 800 000, zatiaľ čo predpokladaný počet registrácií za rok 2035 by sa znížil z roku 2035 Viac ako dva milióny, na 1,2 milióna.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Výkonný riaditeľ SMMT Mike Hawes povedal Automobile odhalil, že podanie jeho organizácie bolo „predložené v júni 2020 na základe modelovania zavedeného v dobre rešpektovanej tretej oslave, ktorá využíva údaje až v roku 2019“, pričom upozornila, že „Covid-19 v podstate skreslil trh v roku 2020. A v čase podriadenia sa jeho všeobecný účinok nemusí predpovedať. “
Dodal: „Náš obáv je, že až do výdavkov a pohodlia nákupu, beh a nabíjanie elektrického automobilu je rovnako cenovo dostupné a praktické ako tradičný benzín alebo dieselový vo všetkých segmentoch, ako aj pre všetky druhy z vodičov sa niektorí motoristi držia skôr na svojom dôveryhodnom existujúcom aute, než aby sa inovovali na súčasnú technológiu s nižšími emisiami. “

Polovica vozidiel vo Veľkej Británii musí byť do roku 2030 elektrická, aby sa uspokojila ciele zmeny podnebia

Príspevky, ktoré odhalil Guardian, tiež odhalili obavy výrobcov. Spoločnosť BMW oznámila vláde, že „neexistujú žiadne vedecké dôkazy na podporu takéhoto ambiciózneho príjmu trhu v Spojenom kráľovstve“, pokiaľ ide o termín z roku 2030 alebo dokonca 2040. Táto nezhoda bola založená na modelovaní dopytu spotrebiteľov EV, uviedol hovorca.
Niektoré príspevky priniesli situáciu, že hybridy musia byť oslobodené od predchádzajúceho termínu-zdanlivo úspešnú nezhodu s ohľadom na päťročné pobyt pre hybridy, ktoré sú schopné pokryť „významnú“ (aj keď ešte treba určiť) vzdialenosť v nulových emisiách režim.
Hovorca vlády povedal The Guardian, že poskytuje značnú peňažnú podporu na pomoc elektrifikácii automobilového sektora, zatiaľ čo Greg Archer, riaditeľ prenosu Spojeného kráľovstva, ako aj životné prostredie, obvinil trh so strachom „úplne pesimistickým a nereálnym“ predpovedám.

Pozrite sa na tie najlepšie elektrické vozidlá v predaji tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *