Spoločnosť Volvo S60 a V60 Business Edition Lux Lux

Volvo oznámila novú modernizáciu úrovne výbavy flotily zameranú na úroveň výbavy pre statok S60 Salon a V60 Estate. Variant „Business Edition Lux“ dodáva ďalšie vybavenie a je k dispozícii na objednávku na oboch modeloch.
Cena od 24 545 GBP za S60 a 25 745 GBP za V60 sa očakáva, že obidva varianty zvýšia už silnú popularitu modelu v odvetví flotily. Pridáva sa k existujúcej obchodnej edícii, ktorá prichádza s autonómnymi brzdami, Sat-Nav, DAB a Bluetooth a Dual-Climate Climate Control.
Lux replikuje túto súpravu, ale tiež pridáva 17-palcové kolesá z allot Rodinia, kožené čalúnenie, klavírne čierne palubné vložky, aktívny informačný displej a parkovaciu kameru zadného vozidla. Balonuje katalógovú cenu o 2 000 GBP, ale očakáva sa, že väčšina bude prenajatá.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Business Edition Lux Spec je pripravený na objednávku teraz, pričom najobľúbenejším modelom bude diesel D2 – ponúka nízku sadzbu v naturáliách (bik) 22 %.
Myslíte si, že nové vydania Volvo S60 a V60 Business Edition Lux Editions ponúkajú hodnotu za peniaze? Dajte nám vedieť nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *