Seat Leon Cupra R sa teraz ponúka vo Veľkej Británii

po odhalení nákladov koncom minulého roka. Na britský trh bolo pridelených iba 24 príkladov Hardcore 306bhp Hot Hatch, ako aj všetky boli vyradené pred dodávkami začiatkom tohto mesiaca.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Cena Hot Cupra R s obmedzeným počtom bola o 34 995 GBP, čo je prémiou 4 540 GBP za základnú Leon Cupra. Celkovo sa má vytvoriť 799 príkladov, ako aj malý príspevok vo Veľkej Británii z neho robí jeden z najzvláštnejších horúcich hatchbackov, aké sa tu kedy ponúkali.
Leon Cupra R získava prerušenú verziu pravidelného 2,0-litrového benzínového motora CUPRA, ktorý vytvára 306 koní. To je dostatočné na to, aby sa stal najsilnejším výrobným dizajnom v histórii španielskeho výrobcu. Bude to iba pohon predných kolies a využije šesťstupňovú príručkovú prevodovku vo Veľkej Británii; Tu sa nepoužíva sedemstupňový dizajn DSG.
• Frankfurt Motor Show 2017: Väčšina aktuálnych noviniek
Sedadlo tiež overilo, že Cupra R je schopný 0-62 mph za 5,8 sekundy, a môže zasiahnuť najvyššiu rýchlosť 155 mph.
7

Na kupujúcich sa používajú dve vonkajšie farby: monzún šedá a polnočná čierna. Pretože základné všetky dizajny Cupra r prichádzajú s 19-palcovým čiernym a medeným zliatinovým kolesám, zadným difúzorom a systémom šumu Beatsaudio. Podobne je zahrnutá fotoaparát spätného pohľadu, adaptívna správa plavby, ako aj 3D SAT NAV s osem palcovým dotykovým displejom.
Vylepšenia štýlu zahŕňajú oveľa agresívnejšie predné, ako aj zadné nárazníky plus zadný difúzor. Na prednom rozdeľovači, zadné spojlery, ako aj bočné sukne, načrtnutie uhlíkových vlákien, ako aj povrch medi na kolesách, ako aj bočné zrkadlá. Vylepšenia pokračujú vo vnútri s volantom Alcantara, ako aj s prevodovkou, zatiaľ čo ošetrenie medi na exteriéri sa tiež objavuje na stredovej konzole, pomlčke, ako aj na dverách.
• Najlepšie horúce hatchbacky v predaji
Ako sme odhalili v auguste, SEAT plánuje rozšíriť značku CUPRA a podala žiadosti o ochranné známky pre nové odznaky, ktoré by mohli vyzdobiť návrhy samy osebe.
Dostali by ste extrémne sedadlo Leon Cupra r? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *