„Mg porazil súperov s puncom a predával elektrické automobily kupujúcim s rozpočtom 25 000 libier

, zriedka sa sťažuje, chápe svoju polohu na svete. Požehnaj.
Ale v rovnakom čase je Midlander taký tvrdý ako Tyson. Pochopiteľne. Rôzni prírodní alebo adoptívni rodičia, ako aj strážcovia – vrátane Britského Leylandu, British Aerospace, BMW, Phoenix Mob, MG Rover Group a Nanjing Automobile – ľavici MG šikanovali, pomliaždené alebo zbité v priebehu desaťročí.

„Ak máte radi jazdu tak, ako to robíme, budete radi riadiť elektrické auto“

Teraz 95 rokov mladý, kedysi nedotknuté dieťa sa konečne javí ako materiál so SAIC ako jeho bohatý, vzdialený otec. MG je konečne schopný potešiť v živote-rovnako ako rekordný svetový šváb, o nič menej. Údajne pozoruhodné konkurenčné spoločnosti, ktoré sa tento rok snažia ponúknuť automobilom, sa teraz pozerajú na firmu so závisťou, zmätením a obdivom. Naozaj? Áno vážne.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

V prvej polovici roku 2020 sa všeobecný predaj nových vozidiel v Británii znížil o 49 percent v porovnaní s prvými šiestimi mesiacmi roku 2019. Registrácie MG sa však zvýšili o 23 %. Je prekvapujúce, že v roku 2020 je to jediný obchodný obchod, ktorý v roku 2020 vykazuje polročnú túru.
Pôsobivejšie, v júni 2020 (vs. jún 2019) trh klesol o 35 percent, avšak MG sa zvýšil o 88 percent, čo z neho robí najrýchlejšie rastúcu značku automobilov. Firma je tiež v programe, ktorá ponúka oveľa viac automobilov v pandémii zasiahnutom 2020 ako v pandemickej bez pandemiky 2019. Úžasné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *