Nový DeLorean DMC-12 by sa mohol dostať do výroby budúci rok

už v roku 2016, dnes spoločnosť Delorean Motor Business, ktorá má teraz USA, odhalila, že by vyvinul obmedzený počet „nových“ DMC-12, ktorý využíva kombináciu súčasných prvkov ako Rovnako ako zvyšné zásoby z pôvodného výrobného behu vozidla. Práca zostala za posledné štyri roky nečinná, avšak nedávny právny pokrok by mohol vidieť, ako sa vozidlo dostalo do výroby v roku 2021.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Kampaň bola pôvodne spustená v akcii na zmenu zákona v roku 2015, ktorá sa týkala výroby automobilov s nízkym objemom. Po dokončení aktualizované usmernenia umožnia menším americkým výrobcom vozidiel vytvárať a ponúknuť až 325 replikových automobilov ročne, ktoré nevyžadujú prispôsobenie sa súčasným nariadeniam o bezpečnosti bezpečnosti v USA.
• Odvezme Delorean späť do budúceho dňa
Práca spoločnosti DeLorean zostala na back-horáku, pretože zavedenie zákona v roku 2015, v súlade s Národnou správou zabezpečenia diaľničných webových prevádzok (NHTSA) (NHTSA), sa nepodlalo sériu usmernení pre návrh. Spoločnosť SEMA však v októbri 2019 podala žalobu proti NHTSA, ktorá podľa všetkého vyžadovala ruku americkej vlády.
V decembri minulého roka NHTSA vydala dokument, ktorý podrobne opísal pokyny zákona o výrobe automobilov s nízkym objemom. Musí prejsť výdavkami pre kontrolu Úradu pre správu USA, ako aj rozpočtový plán-ktorý by mohol trvať až šesť mesiacov-obnovený DeLorean DMC-12 by mohol ísť do výroby už v budúcom roku.
Americký obchod s Delorean Motor Business dostal aktíva a zvyšné obloženie z pôvodnej továrne Belfast v roku 1997. Každý „nový“ DMC-12 bude nosiť presne rovnaké telo ako súrodenci z 80. rokov. Cieľom spoločnosti DeLorean Motor Business je vytvoriť medzi jedným a dvoma automobilmi za týždeň v plnej kapacite. Očakáva sa, že každý príklad prinesie cenu približne 100 000 dolárov (zhruba 76 000 GBP).
Delorean DMC-12 z 80. rokov 20. storočia využil benzínový motor V6 s 2,8-litrom Renault-zorganizovaným, ktorý založil krútiaci moment 130bhp, ako aj krútiaci moment 207n. Je nepravdepodobné, že by sa stal motor do aktualizovaného variantu-hovorí sa však, že obnovený DeLorean využije nový motor V6 s rozmermi 350 k 3,5 koní, hoci zdroj pohonnej jednotky zostane neznámy.
DeLorean bude tiež aktualizovať starý podvozok DMC-12, inovácie a interiér, pridať nové zavesenie, oveľa lepšie brzdy, moderné svetlomety, tempomat, riadenie posilňovača a klimatizačný systém, ktorý skutočne funguje-to všetko musí vyrobiť Vozidlo omnoho viac usilovať o súčasné cesty.

Za aktualizovanú delorean DMC-12 by ste zaplatili 76 000 GBP? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *