Aston Martin DB10 Jamesa Bonda, ktorý sa má dražiť pre charitu

koncom roka 2014, na špeciálnom podujatí v Pinewood Studios v Londýne, nové obchodné auto Jamesa Bonda, Aston Martin DB10, bolo vystavené oslávaniu nového filmu Specter.
Teraz bol film vydaný rovnako dobre, ako sme všetci dôverne oboznámení s DB10 po tom, čo ho videli v akcii na obrovskej obrazovke. Zatiaľ Aston Martin udržiava všetky autá a nákladné autá, ktoré sa používajú na natáčanie samého pre seba – to sa však chystá zmeniť, pretože sa čoskoro bude ponúknuť na charitatívnej aukcii.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Aston predpokladá, že na akcii 18. februára získa približne 1 milión GBP pre Médecins Sans Frontières, ako súčasť aukcie s tematickou spektrom.
Na základe V8 Vantage má DB10 4,7-litrový motor V8 a využíva šesťstupňovú prevodovku príručky. Karoséria je všetky uhlíkové vlákna, ako aj ručne vyrábaný interiér má kožu, ako aj hliníkové čalúnenie.
Pozrite sa na video nižšie, aby ste videli v akcii, všetky zbrane plakali …
007 Aston Martin DB10 na videu

• Najlepšie autá a nákladné autá James Bond, ako aj gadgety

Aston Martin DB10 je nové auto Jamesa Bonda
Nie je to len James Bond, ktorý si olizuje svoje pery na svojich nových obchodných kolesách, avšak každý jednotlivec, ktorý verí, že dostane Porsche 911. To je od najaktuálnejších bodov 007, ktoré sa nachádzajú v novom Aston Martin, ktorý smeruje do cesty.
18

Oficiálna línia spoločnosti Aston Martin je, že nové auto Bond, Aston Martin DB10, predstavuje ďalší štýl smeru pre budúce modely britskej markety. Zasvätenci však informovali Automobile, že zatiaľ čo možnosť DB10 ako názvu naznačuje, že nové automobily a nákladné autá spoločnosti Bond predchádzajú náhradou DB9, je to v skutočnosti voľným náhľadom z novej generácie V8 Vantage, ktorá sa má uskutočniť v roku 2017.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *