Citroen C4 a Electric E-C4 prijímajú aktualizácie pre 2022

Citroen dal svojmu rodinnému hatchbacku C4 aktualizáciu pre rok 2022 s hrsťou dizajnových vylepšení a extra dosahom pre elektrický variant E-C4.
Vstupná úroveň Sense a Sense Plus automobily dostanú revidované kolesá so svetlo šedou povrchovou úpravou, zatiaľ čo modely drahšieho lesku a lesk Plus sú teraz vybavené 18-palcovými zliatinami „aeroblade“, s dizajnom s dvojfarebným diamantom, ktorý nahrádza tmavú tónované povrchové povrchy odchádzajúcej verzie.

Dosah-topping Citroen C5 Aircross Black Edition pridané do zostavy SUV

Z tohto rozsahu bola odstránená farbu vonkajšej farby Obsidian Black a bola nahradená novým odtieňom nazývaným Perla Nera Black.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Vo vnútri je štrajkujúca kabína C4 do značnej miery nezmenená, pričom 10-palcový infotainment dotykový displej sa stretne na prístrojovej doske. Ale nie je to bez nových technológií.
Medzi aktualizácie patrí pridanie podpory inteligentnej podložky Citroen do modelov zmyslových modelov na základnej úrovni. Táto funkcia umožňuje cestujúcim v prednom sedadle pripevniť tabletové zariadenie k prístrojovej doske pomocou integrovaného držiaka nad skrinkou Glovebox. Filter obrazovky je zahrnutý v puzdre tabletu, ktorý bráni rozptýleniu vodiča pri pohybe. Airbag pre cestujúcich bol navrhnutý s ohľadom na systém a v prípade nehody sa nasadí na vrchol držiaka.
Ponuka spoločnosti Citroen EV, Electric Electric, získala „sériu technických vylepšení“ a zlepšenia efektívnosti na zlepšenie rozsahu. Aj keď si zachováva rovnakú batériu 50 kWh a oficiálny 217 míľový rozsah WLTP, aktualizácie by mali vidieť, ako sa elektrický výkon E-C4 ďalej pohybuje na poplatok počas používania v reálnom svete.
47

Konečná zmena prichádza vo forme revidovanej zostavy orezania. Citroen tvrdí, že 70% predaja C4 sa od spustenia týkalo vrcholu rozsahu, a vzhľadom na to boli zrušené dva modely so strednými triedami – automatická nafta Bluehdi 130 v Sense Plus Guise a Automatic Puretech 155 v lesku. Obe možnosti zostávajú k dispozícii s modelmi Shine Plus. Ceny za aktualizované C4 začínajú od 21 310 GBP.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *