„Domáce automatické firmy Donalda Trumpa sú postupne slabé“

Obtiažnosť s Donaldom Trumpom je, že to chce oboma spôsobmi. Keďže sa zúfalo snaží chrániť americké pracovné miesta, má problém s vozidlami vyvíjanými kdekoľvek inými ako USA. dosť fér.
Keď však orientálne aj európske firmy vyvíjajú nové továrne na svojej pôde, potom dokazujú, že vozidlá, ktoré sa vyvíjajú Má mimoriadne odlišný typ problému.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie americké vozidlá všetkých čias
Tí otravní Ázijci/Európania/ďalší mimozemšťania na americkom juhu majú byť iba aktom podpory „skutočných amerických“ výrobcov so sídlom v Detroite, nie hlavných líniách. V roku 1971 si zahraniční výrobcovia automobilov vyvinuli iba jedno percento vozidiel, ktoré v Amerike vyšli z výrobných liniek.
Minulý rok tento údaj dosiahol 47 percent a pravdepodobne sa v budúcnosti zvýši. Trump nemôže obísť hlavu okolo vyhliadky na jeho obrovské tri budovanie menšiny vozidiel v USA. Rovnako ako odhalenie minulý týždeň, že ešte jedna ďalšia továreň Chrysler v Detroite zatvára, ponúkajú ďalší dôkaz o tom, že domáce automobilové firmy Trumpa sú postupne slabé.
Británia bezpodmienečne zahŕňa zahraničných výrobcov, ktorí vyvíjajú továrne, vyrábajú zamestnanie a vyvíjajú vozidlá na našej pôde. Zdá sa však, že Trump roztrhal neamerické firmy, ktoré vytvárajú „neamerické“ vozidlá na svojej náplasti vo väčších, ako sa očakávalo, objemy. Európski aj orientálny tvorcovia v Amerike sú naopak, ktorí nemajú nedostatok podobne od Trumpa, ako aj bezvýznamných, nemajú miesto pri stole Trump vo Washingtone.
Tieto krajiny tiež pripomínajú prezidentovi, že do USA investovali miliardy, vyrábali vozidlá, ako aj motorové závody, výskumné študijné strediská, obchodné zastúpenie, ako aj slušné a dobre platené pracovné miesta. Rovnako ako obrovské daňové príjmy, ktoré aj ich pracovníci vyrábajú, podporujú pokladnicu Trumpa.
Medzitým automobilové odbory zamerané na Detroit v USA varujú amerických motoristov, aby kupovali iba americké výrobky vyvinuté v odborových závodoch. Avšak keďže veľká väčšina tovární na orientálne alebo európske vozidlá v štátoch, okrem výrobných liniek spoločnosti Tesla, sú bez odborov, ako aj ďaleko od rozpadajúceho sa motorového mesta, tieto odbory účinne odrážajú Trumpa tým, že nabáda Američanov, aby si kúpili Chrysler, Ford, ako aj výrobky GM. Americkí spotrebitelia reagujú zabezpečením toho, aby boli zahraničné firmy v amerických továrňach (mimo Union) v amerických továrňach (mimo Union). Dominujú top 20. Americké obrovské tri nie.

Čo veríš Mikeovmu argumentu? Majte svoj stav v oblasti komentárov nižšie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *