„Hviezda show je auto a ľudia, ktorí to robia“

za posledný týždeň som bol na dvoch nesmierne základných udalostiach pre JLR, ale jeden na mňa zanechal hlbší dojem ako druhý .
Nový Range Rover Velar bol uvedený na trh s Common Glitz v múzeu dizajnu v Londýne-rozsiahle briefingy, po ktorom nasledovalo luxusné odhalenie, ktoré sa zdalo, že sa oveľa viac zameriava na mieru mystifikujúceho rozsahu celebrít, ktoré by mohli byť presvedčené (platené?) Zúčastnite sa ako skutočná hviezda show, auto. Ak existuje jeden nedávny model, ktorý by mal mať možnosť hovoriť sám za seba, je to Velar.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Ďalšou udalosťou, ktorú som sa zúčastnil generálneho riaditeľa JLR Dr. Ralfom Spethom-ceny Innovista, však bola oveľa dôvtipnejšia, nevyhnutná a nízka kľúčová. Toto je súťaž v skupine Tata, ktorá propaguje a oslavuje rozvoj a bola otvorená pre všetkých zo 45 000 zamestnancov Spojeného kráľovstva JLR.
• „Británia je neproduktívna? Neverím tomu na sekundu“
Počas celého dňa rôzne tímy z oblastí spoločnosti, ktoré som netušil, existoval vášnivo úžasné nápady – pred sebou, aby podporili ešte väčšie vzdelávanie a generovanie nápadov.
Skutočnosť, že šéf tam bol na večernú prezentáciu ocenení, im dala ďalší výťah. A jeho vzrušenie z toho, že videli, čo jeho kolegovia prišli s ukážkami vášeň, ktorá prechádza touto spoločnosťou zhora nadol.
• „Kupujúci požadovali oveľa viac“ vyrobených v Británii „štítkov“
Zúčastnil sa aj Dr. Gopichand Katragadda, hlavný technologický riaditeľ skupiny Tata Sons, ktorý odhalil skupinu Tata, ktorý mal každý rok 2 000 nových patentov, s významným počtom od JLR. Zanechal ich s jednou myšlienkou: „Inovácia nie je diváckym športom.“
Toto malé okno, ktoré mi bolo dovolené pozrieť sa, aby som videl vnútorné fungovanie JLR, bolo nesmierne bystré. Mnohospodárny talent, ktorý má táto spoločnosť vo Veľkej Británii, je zodpovedný za autá ako Velar. A všetci si zaslúžia potlesk, ktorý auto dostalo pri svojom štarte.
Čo si myslíte o novom Range Rover Velar? Zanechajte nám komentár nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *