VW Golf Coupe on Method

Volkswagen pracuje na úplne novej štvordverovej kupé verzii golfu, ako aj na odznaku Golf CC.
Nováčik je vytvorený na zvládnutie nadchádzajúceho Mercedes CLA, rovnako ako bude oveľa športovejší a zameraný na štýl ako praktický golfový salón Jetta (ktorý bude ponúkaný spolu). Zatiaľ čo CC sa bude ponúknuť v britských showroomoch, očakáva sa, že obrovské trhy budú USA a Čína, kde sú autá a nákladné autá ako Jetta už významnými predajcami.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Naše špeciálne obrázky presne odhalia, ako sa linky golfu rovnajú dlhšiemu balíku. Upravený predný koniec teraz integruje veľký príjem vzduchu, ktorý pokrýva šírku nárazníka. Medzitým ostrý záhyby beží dolu bokmi CC do sady úzkych obalov LED chvostov.
Pod štýlovým telom je presne rovnaká platforma MQB, ktorú používa golf. CC dostane trochu predĺženú verziu, ktorá bude tiež podporovať golfový statok, ako aj salónku verzie Audi A3.
Na rozdiel od Jetta, ktorá dostane štandardnú topánku salónov, bude Golf CC vybavený široko otváraním zadných dverí hatchback, aby sa pomohol vylepšiť prístup. Samotná oblasť ton bude výrazne väčšia ako golf-ktorý má 380-litrovú schopnosť-avšak v súčasnom 527-litrovom batožinovom priestore Jetty.
Ak chcete vo forme so športovým, prémiovým obrazom CC, ponúkajú sa iba najsilnejšie motory. Očakávajte, že odroda začne s benzínovým turbo s objemom 1,4 litra 120 koní a obsahuje 2,0-litrovú turbodiesel s rozmermi 148 koní. Posledne menovaný ponúkne 60 MPG, zatiaľ čo 1,4 TSI sa musí priblížiť k tomu, pričom aktívna inovácia valca poskytuje ekonomickú atmosféru okolo 55 mpg.
Spoločná golfová CC sa musí objaviť v roku 2015, ako aj v prípade, že by mohla byť starostlivo splnená horúcou verziou GTI pre konkurenciu Mercedes ‘CLA 45 AMG, ako aj salón Audi S3.
Ceny sa začnú od približne 19 000 GBP – skôr oveľa viac ako najmenej drahý golf 16 285 GBP. Nákupcovia však za peniaze nedostanú iba väčšie autá a nákladné auto, budú mať tiež úžitok z oveľa bežnejšej súpravy, ako je napríklad adaptívne riadenie plavby, ako aj systém sledovania slepých priestorov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *