„Amerika si môže ponechať svoje zbrane, existuje však veľa motorových konceptov, ktoré musí poslať našu cestu“

V Amerike existujú prvky motorizovacieho života, ktoré by sme v Británii radšej nemali, TA.
Napríklad v Pensylvánii je Howard W. Altemos špecifikovaný konštantný (jeho oficiálny titul), ktorý nedávno zastrelil neozbrojeného, ​​ustupujúceho motoristu Kevina McCullersa. Guľka bola do neho načerpaná o 7.30 hod., Keď sedel na príjazdovej ceste. Podal sa v jeho chrbtici a nechal ho natrvalo ochrnúť od stredu dole.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Takže McCullers musia byť tvrdými, vyzbrojenými a nebezpečnými utečencami, však? Ehm, zle. Ten chlap bol „chcel – na neplatené vstupenky na parkovacie lístky“.
• „124 pavúkov môže byť prostriedkom na vládnutie Fiat’s Fortunes“
Amerika si môže udržať svoje zbrane, ako aj svoj iFy systém presadzovania právnych predpisov/spravodlivosti. Avšak na oveľa optimistickejšej poznámke existuje veľa z nás koncepty a produkty, ktoré by mohli, ako aj to, aby sme mohli poslať našu cestu.
Tam, kde britské firmy okamžite znížia bonus za ne-výroky. „Odpustenie nehody“, a nie peňažný trest, je príťažlivou technikou aspoň jednej poisťovacej spoločnosti vozidla v Amerike. Niektoré obchodné zastúpenia vozidiel v súčasnosti kričia „Pracujete, jazdíte“ na každému jednotlivcovi s prácou, bez ohľadu na úroveň príjmov alebo históriu skóre úveru.
Mesačná lízing vozidla na 59 dolárov (o niečo viac ako 1 GBP denne) je realitou. Oveľa výraznejšie je však príťažlivé 72-mesačné ponuky, ktoré zahŕňajú nulové vklady, splácanie nulovej celej mesiaca, ako aj nulová miera úrokových poplatkov.
• „Hyundai, ako aj Kia musia prijať bossov skupiny Ex-VW“
Dary z predajcov predplatených debetných kariet sú postupne typické, pretože sa snažia zamerať/stimulovať/odmeňovať zákazníkov. Niektorí používajú 1 USD pre potenciálnych kupujúcich denne, zastavia sa v obchodnom zastúpení – aj keď to robia mnohokrát ročne, ako aj nikdy nedostanú auto.
Bezplatné umývanie vozidiel, poukážky na nákup nákupných centier, ako aj vstupenky na hlavné športové podujatia sú pre spotrebiteľov ďalšie „úplatky“ pre spotrebiteľov, ktorí jednoducho veria nákupom nových automobilov. Pre tých, ktorí v skutočnosti sú v skutočnosti, sú možné diskontné sadzby 14 000 dolárov – dokonca aj na Humble Hyundais.
Neradi sa zaoberáme obchodom s predajcom vozidiel? Žiadny problém. Viacpodlažné sklo, ako aj betónové stroje ovládané kartami, ktoré sú vyhlásené za ďalšiu obrovskú vec. Americký motorista, ktorý potešil chytiť čokoľvek od chladných nápojov po horúcu pizzu z predajných automatov, sa teraz teší z toho istého získania zážitku pri získavaní ďalšieho auta.

Boh žehnaj Amerike … rovnako ako Kevin McCullers.
Ktoré prvky amerického motorizačného života by ste dali Veľkej Británii? Pripojte sa k sporu v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *