New Kia Sorento pripomenula pre aktualizáciu systému ECALL System

KIA vydala stiahnutie pre všetky nové návrhy Sorento vyvinuté medzi 1. septembrom a 14. decembrom 2020, ktoré súvisí s problémom s telefónnym hovorom SUV SUV.
Normálne, keď sú autá a nákladné autá vybavené ECALL zahrnuté do nehody, systém prenáša VIN vozidla do núdzového telefónneho hovoru, ktorý potom môže odoslať regionálne pohotovostné služby na scénu.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Kia však zistila, že ak je pri nehode nasadený jeden z airbagov Sorento, funkcia SOS by nevysielala VIN vozidla do núdzového telefónneho hovoru, čo naznačuje, že regionálne orgány by nemali žiadne podrobnosti o automobiloch Až kým sa neobjavia na scéne.

Vysvetlené auto: Čo musíte urobiť, ak ho dostanete?

Problém má vplyv na 965 automobilov a nákladných automobilov ponúkaných vo Veľkej Británii – ako aj Kia v súčasnosti kontaktuje postihnutých vlastníkov so žiadosťou, aby vrátili svoje autá a nákladné autá do svojho regionálneho obchodného zastúpenia na nápravné opatrenia. Oprava sa použije na majiteľa bez výdavkov.
Kia uvádza, že problém musí byť rýchlo napravený, pričom iba menšia softvérová aplikácia je potrebná na správne fungovanie funkcie SOS. Aktualizácia bude trvať asi pol hodiny, ale z dôvodu sociálnych protokolov dištancovania sa Kia uvádza, že klienti musia na prácu prideliť až hodinu.
Boli ste ovplyvnení najaktuálnejším odvolaním spoločnosti Kia? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *